באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: קווי הלילה יפעלו גם השנה

מגדל העמק: קווי הלילה יפעלו גם השנה

גם הקיץ יוכלו צעירי מגדל העמק לצאת לבלות ולחזור הביתה בשלום והכל במחיר נסיעה רגילה בתחבורה ציבורית. ראש העיר אלי ברדה:אני קורא לצעירים ולבליינים להשתמש בשירות הזה כך שכל מה שישאר להם לעשות זה לבלות וליהנות  מבלי לדאוג לנהג תורן”.

בשורה לצעירי מגדל העמק: עם תחילת החופש הגדול מפעיל משרד התחבורה את “קווי הלילה” – שירות האוטובוסים הלילי המיוחד ממגדל העמק אל מוקדי הבילוי ברמת ישי וחיפה ובחזרה במתכונת קיצית מוגברת בלילות של חמישי עד מוצ”ש. קו 340 של חברת “נסיעות ותיירות” יצא ממגדל העמק אל מוקדי הבילוי ברמת ישי וחיפה ובחזרה, מ-22:00 ועד 04:00 לפנות בוקר, והכל במחיר נסיעה רגילה באוטובוס ובכל אמצעי התשלום וההנחות של שעות היום: רב קו, כרטיסיות, “חופשי חודשי” ועוד.

נהג תורן
קווי הלילה במגדל העמק. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

השנה משיק משרד התחבורה גם אפליקציה סלולרית מחודשת, המזהה את מיקום המשתמש וממליצה לו על קווי הלילה הקרובים אליו, מאפשרת להורים לשלוח לילדיהם פרטים אודות קו הלילה המתאים שיאסוף אותם לביתם וכמובן מספקת מידע על כל הקווים, שעות הפעילות והתחנות.

ראש העיר אלי ברדה: “קווי הלילה” הינו פרויקט מציל חיים! אני קורא לצעירים להשתמש בשירות הזה כך שכל מה שישאר להם לעשות זה לבלות וליהנות  מבלי לדאוג לנהג תורן”. עוד הוסיף ברדה:”הקטל בכבישים זו בעיה לאומית כואבת, במגדל העמק אנו תורמים חלקנו במלחמה במטרה לספק מגוון פתרונות שעשויים להציל חיים במסגרת הציווי “ונשמרתם לנפשותיכם”. אני מוכן לוותר על הפרסים והיוקרה העיקר שהילדים יחזרו בשלום “.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter