באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: צעירים בונים עתיד בביה”ס “נופים”

מגדל העמק: צעירים בונים עתיד בביה”ס “נופים”

תלמידי בית הספר “נופים” במגדל העמק משתתפים בפרויקט מטעם עמותת “צ.ב.ע” (צעירים בונים עתיד) וביחד עם המתנדבים שמהווים עבורם דמות בוגר חיובי, מקיימים פעילויות לימודיות חווייתיות.

השבוע התקיים אירוע פתיחה לפרויקט צ.ב.ע בבית הספר ‘נופים’ במגדל העמק במסגרתו נפגשו התלמידים עם המתנדבים וההורים ששותפים לפעילות. “במפגש התקיים טקס בהשתתפות מנהלת בית הספר, לילי נודל, ומנהלת העמותה באזור הצפון איזבל בן אהרון והוקרן סרטון שמציג את הפעילות עם התלמידים. בסיום האירוע התקיים מפגש

צעירים בונים עתיד
ילדי ‘נופים’ בפרויקט צ.ב.ע. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

בנושא “הילד הזה הוא אני”,

עמותת “צ.ב.ע” (צעירים בונים עתיד) היא עמותה חברתית-חינוכית המפעילה באמצעות מתנדבים מרכזי העשרה המספקים תמיכה חינוכית, חברתית והתנהגותית לילדים בשכבות ג’-ו’ במטרה לחזק אותם ולאפשר להם להתמודד עם קשיים לימודיים, חברתיים ורגשיים. התכנית בנויה כך שלכל תלמיד המשתתף בפרויקט, מוצמד מתנדב מהעמותה וכמו כן תכנית לימודים אישית שרואה את מכלול החוזקות, הערכים, נורמות ההתנהגות והחולשות. מכלול זה מהווה את הבסיס לעבודה המשותפת והפרטנית שנעשית עם התלמידים במהלך שנת הלימודים ומספקת לכל ילד מענה ייחודי לצרכיו בשיתוף מינהל החינוך.

מלי אליגוב, רכזת פרויקטים במינהל החינוך “המתנדבים מגיעים אחת לשבוע אל בית הספר, נפגשים ועובדים עם הילדים. התכנית תורמת לשיפור בתחום החברתי-התנהגותי של התלמידים וכמו כן לשיפור בלימודים. התלמידים רואים במתנדבים בוגרים חיוביים המהווים עבורם מודל לחיקוי ודוגמא”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter