באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: פלקסטרוניקס ממשיכה להתרחב

מגדל העמק: פלקסטרוניקס ממשיכה להתרחב

חברת פלקסטרוניקס מתרחבת שוב במגדל העמק. פס הייצור של החברה למוצרי “מוטורולה” יעבור מערד למפעל במגדל העמק. ברדה “מצר על סגירת המפעל בערד”. 

פלקסטרוניקס
מפעל פלקסטרוניקס במגדל העמק. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

מפעל פלקטסרוניקס במגדל העמק עומד להתרחב וזאת לאחר שהנהלת החברה החליטה להעביר את פס היצור למוצרי מוטורולה מערד למגדל העמק. פלקטסרוניקס הינה חברה אמריקאית לייצור רכיבי אלקטרוניקה ומערכות תקשורת שמעסיקה 149 אלף עובדים בעולם ושוווי השוק שלה עומד על כ-5.57 מיליארד דולר. המפעל במגדל העמק החל את דרכו כמפעל “יוניסקור” שהעסיק 200 עובדים ולאור הצלחתו נרכש על ידי החברה האמריקאית שכיום מעסיקה כ-2,000 עובדים. לפני מספר חודשים חנך המפעל את המבנה השלישי במגדל העמק המשתרע על כ-52 אלף מ”ר, שווי ערך של עשרה מפעלים בגודל 5,200 מ”ר המעסיקים 200 עובדים כל אחד.  פלקסטרוניקס מייצרת עבור חברת “מוטורולה” משנת 2011. בעקבות סגירת המפעל בערד, עובר פס הייצור של החברה למוצרי “מוטורולה” למפעל במגדל העמק.

ראש העיר המשמש כיו”ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל, אלי ברדה: “אני שמח על הרחבת פס הייצור במפעל במגדל העמק שיביא ליצירת מקורות תעסוקה נוספים לתושבי העיר והסביבה ומצר על סגירת המפעל בערד. אין ספק שקשה לשמר מפעלים במיוחד לאור המשבר הכלכלי העולמי. במגדל העמק אנו כל הזמן דואגים לשמור על ההטבות והתמריצים באמצעות מפת העדיפות הלאומית, לשמור על המפעלים הקיימים על פי עיקרון “שימור לקוחות”, לסייע לתעשיינים בהרחבת מפעלים ולהביא מפעלים חדשים לעיר כדי לספק מקומות עבודה לתושבים והגדלת הכנסות ארנונה לרשות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter