באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: פאנל בחירות ב’אורט רוגוזין’

מגדל העמק: פאנל בחירות ב’אורט רוגוזין’

פאנל בחירות בהשתתפות נציגים מארבע מפלגות שונות נערך בבית הספר התיכון ‘אורט רוגוזין’ במגדל העמק. חבר המועצה, יקי בן חיים ” אני חושב שזה שיעור חשוב בדמוקרטיה”

תלמידי בית הספר התיכון ‘אורט רוגוזין’ במגדל העמק צפו בשבוע שעבר בפאנל פוליטי אשר נערך לקראת הבחירות הקרבות. הבחירות הכלליות הקרבות גורמות למפלגות לחזר אחרי הבוחרים ובין השאר מתקיימים בעמק פאנלים פוליטיים כאשר אחת האוכלוסיות המחוזרות ביותר הינה אוכלוסיית בני הנוער העומדים להצביע בפעם הראשונה.

שיעור חשוב בדמוקרטיה
חברי הפאנל בפעולה. צילום: יקי בן חיים

בפאנל אשר אורגן על ידי מנהל בית הספר ‘אורט רוגוזין’, אבי אבירם בסיועו של ראש העיר,אלי ברדה, השתתפו ראש המועצה האזורית גלבוע, דני עטר, המוצב במקום ה-17 ברשימת מפלגת העבודה, חה”כ דני דנון המוצב במקום ה-9 ברשימת הליכוד ביתנו, הרב מירו דיין , ראש בישיבה התיכונית בבית שאן אשר ייצג את הבית היהודי והג’ודוקא לשעבר, יואל רזבוזוב ממפלגת יש עתיד. אליהם הצטרף גם ראש העיר, אלי ברדה אשר ידוע כאיש ליכוד. כמו כן, נכח בארוע נציג העמקים במפלגת הליכוד ביתנו,שוקי אוחנה. במסגרת הפאנל הציג כל אחד מהמשתתפים את עמדותיו והשקפת עולמו כאשר בתום הדיון נשאלו המשתתפים שאלות על ידי התלמידים.

חבר המועצה, יקי בן חיים ” אני חושב שזה שיעור חשוב בדמוקרטיה. תלמידים צריכים לשמוע את כל מגוון הדעות, גם אלה שהם לא מסכימים איתם. “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter