באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: עומדים ביעדים

מגדל העמק: עומדים ביעדים

תלמידי כיתת “יעדים” מבית ספר “אורט רוגוזין” התארחו בלשכתו של ראש העיר אלי ברדה כדי לסכם שנה ולהציג את ההצלחות של התכנית. ברדה: “נלחמים על כל תלמיד” 

מסכמים שנה מוצלחת: תלמידי כיתת “יעדים” בבית הספר “אורט רוגוזין” במגדל העמק התארחו בלשכתו של ראש העיר אלי ברדה כדי לסכם שנה ולהציג את הצלחת הכיתה וההצלחה האישית שלהם. כיתת “יעדים” הוקמה כדי לאפשר לכל אחד ואחת מהתלמידים לחולל שינוי בחייהם, לתפוס עצמם כמסוגלים להצלחה תוך הגשתם לבגרות טכנולוגית או מלאה במקביל להתנדבות ומעורבות חברתית בתכנית ‘יעדים בקהילה’, במסגרתה הם חונכים תלמידים לאורך שנתיים בביה”ס היסודי ‘גיורא יוספטל’.

אורט רוגוזין
ברדה עם תלמידי כיתת יעדים. צילום: דוברות מגדל העמק.

בפגישה בלשכתו של ראש העיר השתתפו גם מ”מ מנהל החינוך מלי אליגוב, מנהל בית ספר דודי גריסרו, מנכ”לית עמותת תיקון לימור סגל ומלווה התכנית ניר הרבורגר, סיפרו נציגי התלמידים לראש העיר על התהליך המשמעותי אותו עברו בכיתת “יעדים”, על המסלול החדש בחייהם הכולל תעודת בגרות וגיוס עתידי לשירות משמעותי בצה”ל.

ראש העיר אלי ברדה הודה לתלמידים ואמר במהלך הפגישה: “אנחנו במגדל העמק, קיבלנו החלטה להילחם על כל ילד, לא לוותר לכם ולא לוותר עליכם. אני גאה בכם ובטוח שההשקעה שלנו תוביל אתכם לבנות לעצמכם עתיד מוצלח”. בסיום המפגש העניק ניר הרבורגר, המלווה את התכנית מטעם עמותת ‘תיקון’, שי לראש העיר – תצלום אמנותי של ליאור שבתייב, תלמידת י”א בתכנית. “אנחנו רוצים להודות לעיריית מגדל העמק ולעומד בראשה על השותפות ארוכת השנים בפיתוח וקידום תכנית יעדים”, אמר הרבורגר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter