באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ספורטאית ועובדת מצטיינת

מגדל העמק: ספורטאית ועובדת מצטיינת

מיטל מלול לוי, מנהלת אגף פנאי וספורט במתנ”ס מגדל העמק, קיבלה את אות העובדת המצטיינת לשנת 2012 בכנס העובדים המצטיינים של החברה למתנ”סים במחוז חיפה והעמקים.

 מלול לוי, מנהלת אגף הפנאי והספורט במתנ”ס, אחראית על מחלקת הספורט ומקדמת, מפתחת ומטפחת את הפעילות הספורטיבית המתקיימת במתקני הספורט העירוניים וכמו כן מקדמת הרגלי פעילות גופנית ואורח חיים פעיל ובריא באמצעות חוגים ופעילויות שונות.

הענקת הפרס
מיטל מלול-לוי עם ראש העיר,אלי ברדה. צילום: דוברות מגדל העמק

 מירב סלע, מנהלת מתנ”ס מגדל העמק”מיטל ראויה לתואר עובדת מצטיינת בשל מקצועיותה ומסירותה. היא עובדת אחראית שלא נחה על שמריה ודואגת להצעיד את העיר קדימה לתכניות חדשניות כגון אירועי נשים, צעדות עירוניות, תכנית “עיר פעילה ובריאה” ועוד. מיטל תורמת למתנ”ס ולעיר באופן יוצא דופן גם בגיוס משאבים למתקני פנאי וספורט. תרומתה והישגיה מרשימים מאוד והיא מהווה דוגמא לכל צוות המתנ”ס”.

ראש העיר אלי ברדה העניק למיטל את תעודת ההוקרה במהלך ישיבת מועצת העיר, בירך את מיטל על הצטיינותה והוסיף: ” מגדל העמק נבחרה מבין כלל הרשויות בצפון לשמש כפיילוט לתכנית “עיר פעילה ובריאה” היוקרתית. מיטל שזכתה להיות עובדת מצטיינת של רשת המתנ”סים, מוכיחה שלא בכדי קיבלה הרשות את אמון משרדי הבריאות, החינוך והספורט להוביל תוכנית זו. יישר כוח גדול.”

 מיטל מלול-לוי”אני מודה למנהלת המתנ”ס, מירב סלע על התמיכה, לחברה למתנ”סים, לצוות המתנ”ס וכמו כן לרשות ולראש העיר אלי ברדה על התמיכה לאורך כל הדרך, ועל הקצאת תקציבים רבים להקמה ושיפוץ מתקני ספורט ברחבי העיר ועל הבאת תכניות ופרויקטים מבורכים כמו תכנית “עיר פעילה ובריאה”, המעניקה לנו ולתושבי העיר הזדמנות להתחיל בהרגלי אורח חיים פעיל ובריא במגוון תחומי החיים”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול