באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: סל תרבות לתלמידים

מגדל העמק: סל תרבות לתלמידים

תלמידי כיתות א’-ו’ בבתי הספר שבמגדל העמק ייהנו השנה ממגוון פעילויות תרבותיות רחב שהוכנו במיוחד עבורם. ברדה: “אנו נדרשים להכווין את ילדינו לסיפורים ותכנים תרבותיים, ליוצרים ,משוררים וסופרים שעל מורשתם בנויה מדינתנו”. 

סל תרבות
סלאח שבתי במגדל העמק. צילום: קרן בנימיני.

במגדל העמק עושים מאמצים רבים על מנת להעשיר את סל התרבות המוענק לילדי העיר. בעקבות כך, בשנה הקרובה יוכלו תלמידי כיתות א’-ו’ בבתי הספר היסודיים במגדל העמק ליהנות ממגוון רחב של פעילויות ומופעי תרבות שונים. לאחרונה, באחת הפעילויות הראשונות של המתנ”ס, הגיעו תלמידי כיתות ה’-ו’ להצגה “סאלח שבתי” שעלתה בהשתתפות השחקנים הילה סעדה ויעקב כהן שגדלו במגדל העמק. ההצגה עלתה ע”י תיאטרון השעה הישראלי לילדים ולנוער ועובדה מחדש לצפייה של ילדים בה.

בהמשך השנה מתוכננות כאמור פעילויות רבות נוספות בניהן ההצגה “שולם לעולם” בה שזורים שיריו הנפלאים של הזמר עוזי חיטמן ז”ל, להצגה זו יוזמנו ילדי כיתות א’-ב’. מאוחר יותר יעלה מופע המוזיקה “האחים מרחוב התווים” בו יוכלו לצפות תלמידי כיתות א’-ג’. תלמידי הכיתות הבוגרות יותר, ד’-ו’ יגיעו בהמשך השנה למתנ”ס גם למופע המחול “לרקוד אל החלום” המספר על נער שרוצה להגשים חלום ולהפוך לרקדן מקצועי. בנוסף יצפו בהצגת התיאטרון “הלב של ירושלים”, בה יצטרפו אליהם גם תלמידי כיתות ג’.

ראש העיר אלי ברדה: “בעידן בו על פניו כל המידע נגיש, אנו נדרשים עוד יותר לכוון ולהכווין את ילדינו לסיפורים ותכנים תרבותיים, ליוצרים ,משוררים וסופרים שעל מורשתם בנויה מדינתנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter