באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

חדשות מגדל העמק: פעוט ניצל בנס

חדשות מגדל העמק: פעוט ניצל בנס

צוות השיטור העירוני של מגדל העמק חילץ פעוט בן 3 חודשים שננעל ברכב בשעות הצהריים החמות. הפקח רפאל זזון ורס”ר דרור יצחק מהשיטור העירוני הצילו את הפעוט שננעל ברכב למשך כ-10 דקות. הפקח זזון: “פעלנו בצוות ובמהירות כיוון שמדובר בתינוק קטן מאוד”. 

שיטור עירוני
רפאל זזון ורס”ר דרור יצחק, הצילו את התינוק. צילום: דוברות מגדל העמק.

צוות של השיטור העירוני, רפאל זזון ורס”ר דרור יצחק הוזעק על ידי אם ממגדל העמק שבנה הפעוט בן השלושה חודשים ננעל בתוך הרכב בטעות בשעות הצהריים החמות כשהמפתחות נמצאות בתוך הרכב הנעול . השניים הגיעו למקום ומצאו את האם מממרת בבכי, צועקת בחוסר אונים שיצילו את הילד שלה ומסביבה התקהלות של תושבים שמנסים להרגיע ולסייע ככל האפשר.

פקח רפאל זזון: “פעלנו בצוות ובמהירות כיוון שמדובר בתינוק קטן מאוד שננעל למשך כ-10 דקות ומדובר בזמן רב. פרצנו במהירות את הרכב וחילצנו את הפעוט שנבדק וקיבל טיפול על ידי צוות מד”א שהגיע גם הוא למקום. אני שמח שהתינוק יצא מהמקרה בריא ושלם”.

ראש העיר אלי ברדה: “אני קורא להורים לשמור על ילדיהם בכלל ולא להשאיר ילדים ברכב בפרט לאור האסונות שקרו ברחבי הארץ”, אמר ברדה והוסיף: “יישר כח לצוות השיטור העירוני על פעילותו המהירה ומצילת החיים. פעילות השיטור העירוני במגדל העמק היא מודל להצלחה וחיקוי לכל היחידות בארץ כמו גם שיתוף הפעולה בין הרשות המקומית לתחנת משטרת מגדל העמק”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter