באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: נחנך השוק העירוני החדש

מגדל העמק: נחנך השוק העירוני החדש

לאחר כשנה של הקמה מהייסוד והשקעה של כ-10 מליון ₪ , נחנך בטקס חגיגי השוק העירוני במגדל העמק. יו”ר החכ”ל, יקי בן חיים: “אני שמח שהצלחנו לפעול לרווחת התושבים. יש כוונה להוסיף לשוק יום נוסף”.

בטקס חגיגי בנוכחות ראש העיר אלי ברדה ויו”ר החברה הכלכלית יקי בן חיים נחנך באופן רשמי השוק העירוני המקורה והחדש במגדל העמק וזאת לאחר שבזמן השיפוצים שנערכו בשנה האחרונה עבר השוק אל החנייה הסמוכה. השוק עצמו אמנם נפתח אבל בחברה הכלכלית מחכים למליון ₪ מהמשרד לפתוח הנגב והגליל אשר נחוצים על מנת להשלים את העבודות בחניה ואת הצללת המלאה של השוק שכרע מוצל חלקית”.

יקי בן חיים
השוק העירוני, נפתח מחדש. צילום: דוברות מגדל העמק.

לדברי מהנדס העיר, רונן פלג, השוק החדש שנפתח בשבוע האחרון לפעילות, כולל כ-100 דוכני מכירה, חזיתות, שערי כניסה, מגרש חניה ועוד. המבנה גבוה, מאוורר, מקורה, בעל חניה שנועדה למנוע גודש ופקקים ומתוכנן בסטנדרטים גבוהים ומודרניים תוך הקפדה על נגישות הציבור ונגישות לבעלי מוגבלויות תנועה.

חבר המועצה, יקי בן חיים מסיעת ‘הירוקים’, שויתר על תואר סגן ראש העיר על מנת לקבל את תפקיד יו”ר החברה הכלכלית והבטיח לשקם את השוק אמר השבוע: ” מדובר באחד המתקנים המתקדמים והיפים מסוגו בארץ והוא מנוהל על ידי החברה הכלכלית. יש לנו כוונה להוסיף לשוק יום נוסף בזמן הקרוב כשכרגע עדיין לא ברור איזה יום זה יהיה. אני שמח לציין כי 90% מהדוכנים כבר הושכרו וקורא לתושבי מגדל העמק לבוא אל החברה הכלכלית על מנת להשכיר אותם שכן כתושבי העיר, הם זכאים להנחה”. בן חיים מוסיף “אני שמח שהצלחנו לפעול לרווחת התושבים כמו במקרה הבריכה המופעלת על ידי החברה הכלכלית וקוצרת הצלחות”

ראש העיר, אלי ברדה: “השוק החדש מאפשר לתושבים ולבאים בשעריו ליהנות מחוויית קנייה בסטנדרטים גבוהים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter