באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: נותנים את הבמה למקומיים

מגדל העמק: נותנים את הבמה למקומיים

עיריית מגדל העמק החליטה השנה כי בנוסף להפקה המסורתית של המתנ”ס, יוקדשו מופעי הבמה בערב העצמאות לטובת בני העיר במטרה לתת מקפצה נוספת להצלחה.

 חדשות YCOM:  עיריית מגדל העמק קיבלה השנה החלטה להעניק את הבמה באירועי העצמאות לטובת בני העיר האמנים. בכל שנה, נוהגות רשויות רבות בארץ להזמין זמרים להופעות בעלויות מטורפות של מאות אלפי שקלים ובמגדל העמק החליטו להרוג שתי ציפורים במכה אחת, גם לחסוך בעלויות וגם לתת לתושבים הופעות של אמנים איתם הם יכולים להזדהות. בעיר, החליטו השנה לסטות מהמקובל ולהעניק בראש ובראשונה הזדמנות לבני העיר, וביניהם יוצאי תכניות ריאליטי אניטה גיסין (כוכב נולד), אדיר אדרי (הכוכב הבא) ועדן גבאי (אייל גולן קורא לך). דבר שיאפשר להם לקבל דחיפה נוספת במטרה שיפרצו קדימה להצלחה ובמקביל לחסוך את הסכומים

יום העצמאות
אניטה גיסין, תקבל הזדמנות. צילום: דוברות מגדל העמק.

האסטרונומיים שגובים הזמרים בכל שנה באירועי העצמאות. חשוב לציין כי בנוסף למופעים של הזמרים המקומיים ייהנו הבאים גם מהפקה מקורית של המתנ”ס וממופע זיקוקין מרהיב.

עם זאת, ברשות הדגישו כי ביום העצמאות עצמו שיתקיים ביער בלפור תחת הכותרת “פיקניק של חג העצמאות” ייהנו תושבי העיר ממופעים שונים ובראשם של צמד הזמרים סטלוס ואורן חן.

מנכ”ל העירייה, שלום זוזוט סיפר על ההחלטה: “מדובר בהחלטה ערכית שנועדה לנצל באופן אופטימאלי כספי ציבור במיוחד בשנה שבה עדיין לא הוקמה הממשלה ולא אושר תקציב המדינה לרשויות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter