באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: נגישות תחבורתית

מגדל העמק: נגישות תחבורתית

פרויקט השלמת הנגשת כל תחנות ההסעה במגדל העמק יוצא לדרך וזאת לאחר שראש העיר, אלי ברדה השיג את התקציב ממשרד התחבורה. דוברות העירייה: ” עיריית מגדל העמק מקיימת פעילויות ותכניות רבות עבור אוכלוסיות מיוחדות”. 

נגישות
אלי ברדה, השיג את התקציב. צילום: לוי אגרונוב.

עיריית מגדל העמק תנגיש את תחנות ההסעה והאוטובוסים לנכים ותהפוך אותן לידידותיות יותר גם לשאר התושבים. כך הוחלט בישיבת מועצת העיר שהתקיימה השבוע במגדל העמק. מליאת המועצה אישרה את תקציב המשך פרויקט הנגשת תחנות ההסעה ברחבי העיר וזאת לאחר שהרשות המקומית בשיתוף משרד התחבורה כבר הנגישו עד כה כ- 65% מתחנות ההסעה ברחבי מגדל העמק והודות למאמצי ראש העיר אלי ברדה התקבל ואושרה השלמת התקציב ממשרד התחבורה על סך כ-122 אלף שקלים להשלמת הנגשת כל תחנות ההסעה בעיר.

סגן מהנדס העיר ורכז הנגישות העירונית, סמי זפרני אמר השבוע: “הנגשת התחנות כוללת בין היתר הצבת שלטי ברייל ומדבקות ללקויי ראייה על גבי התחנות, פילוס הנגישות לתחנות, לוחות אלקטרוניים סולאריים שמודיעים על זמני הגעת האוטובוס, מקומות ישיבה, החלפת שילוט התחנות וכמו כן תחנות ישנות ורעועות יוחלפו בחדשות כאשר על הפרויקט אחראי אגף הנדסה בשיתוף משרד התחבורה ובפיקוח של מורשי נגישות”.

מדוברות עיריית מגדל העמק נמסר כי: “עיריית מגדל העמק מקיימת פעילויות ותכניות רבות עבור אוכלוסיות מיוחדות כדוגמת תכנית “קהילה נגישה” בשיתוף המתנ”ס וכמו כן הוקמה קבוצת פעילים שחברים בה הורים לילדים נכים, נכים ומתנדבים שעברו הכשרה על מנת לקדם את הנושא בעיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter