באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מתנדבי ‘אור ירוק’ יגיעו לעיר

מגדל העמק: מתנדבי ‘אור ירוק’ יגיעו לעיר

פסח בטוח בכבישים: מתנדבי עמותת אור ירוק יגיעו במהלך החג למגדל העמק על מנת להסביר להורים וילדים כיצד לשמור על חופשה בטוחה. מנכ”ל עמותת אור ירוק: “לצערנו, וגם השנה יאלצו עשרות אלפי נהגים לנסוע בכבישים האדומים והמסוכנים בדרכם לחופשה”.

חדשות YCOM: במהלך חופשת הפסח וקצת לפניה, יגיעו מתנדבי עמותת אור ירוק לעיר מגדל העמק, במטרה להזכיר להורים ולילדים את כללי הבטיחות בדרכים, בכדי שיגיעו ויחזרו מחופשתם בשלום. במהלך הפעילות יקימו המתנדבים דוכן מיוחד ויסבירו לעוברים והשבים כיצד לנהוג בצורה בטוחה בדרך לחופשת הפסח המשפחתית ובחזרה. הפעילות של מתנדבי עמותת אור ירוק נעשית בשיתוף פעולה עם חברת סונול.

חופשת פסח
מתנדבי אור ירוק בפעילות הסברה. צילום: אור ירוק.

כך למשל, יסבירו המתנדבים לנהגים כי עליהם להקפיד על ריכוז במהלך הנהיגה, להימנע משיחות בטלפון הנייד ומהפרעות שונות; להקפיד על תקינות הצמיגים לפני תחילת הנסיעה; להימנע מעצירה בשוליים ככל הניתן; לשמור על הולכי הרגל ורוכבי האופניים; וכמובן לשמור על ערנות ולא לנהוג עייפים. בנוסף רגע לפני חופשת הפסח יגיעו המתנדבים לבתי ספר בכל רחבי הארץ ויחלקו דפי פעילות לתלמידים, שמטרתם ללמד את הילדים בצורה מהנה את כללי הבטיחות ברכיבה על אופניים, נסיעה ברכב וחציית כביש.

מנכ”ל עמותת אור ירוק, שמואל אבואב: “כדי שכולנו נעבור את חג הפסח בשלום, משרד התחבורה חייב להעביר למשטרת ישראל עוד 200 ניידות להן היא זקוקה, בכדי לאפשר לה להגביר את הנראות ואת האכיפה בכבישים ובמיוחד בכבישים וברחובות האדומים. לא רק הנהג אשם ולצערנו, וגם השנה יאלצו עשרות אלפי נהגים לנסוע בכבישים האדומים והמסוכנים בדרכם לחופשה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter