באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מפעל כנפית מתרחב

מגדל העמק: מפעל כנפית מתרחב

ראשי מפעל כנפית במגדל העמק, אשר מייצר חלקים לכלי טייס חנכו את אגף אוטוקלב במפעל והוסיפו עוד כ-30 עובדים חדשים. בעלי המפעל: “מטרתנו היא יישוב הארץ ויצירת מקומות עבודה”.

חדשות YCOM: טסים למעלה: מפעל “כנפית” ממגדל העמק, העוסק בייצור מכלולים, חלקים והרכבות לכלי טייס ומכשור רפואי, מתרחב ומרחיב את פעילותו. הבעלים בראשותו של המנכ”ל שי פיין, חנכו את האגף החדש הנקרא “אוטוקלב” אשר אמור לתת מענה ללקוחות המפעל בכל הקשור לייצור חלקי מטוסים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. על פי ראשי המפעל, באגף החדש שמהווה תוספת של 25% לשטח המפעל הקיים, הושקעו כספים רבים, וגויסו עוד כ-30 עובדים חדשים שהינם כ-20% תוספת למצבת כוח האדם של המפעל.

כנפית
אלי ברדה במהלך הטקס. צילום: דוברות מגדל העמק.

טקס חניכת האגף נערך בהשתתפותם של ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה, מהנדס העיר רונן פלג ומנהלי אגפים. ראש העיר ברדה, הוזמן לקבוע את המזוזה ובירך את הבעלים שולה ושי פיין והזכיר בדבריו שבעוד כאן בונים אגף חדש וקולטים עוד עובדים, מתקיימת שביתה גדולה ברשויות בדרום והוסיף כי בעלי המפעל מגלים רגישות חברתית בהעסקת עובדים בעלי צרכים מיוחדים עוד לפני שהממשלה פרסמה תקנות בנושא.

מנכ”ל המפעל, שי פיין אמר בטקס: “זהו יום מרגש. הרבה שואלים אותי מה המטרה שלנו כחברה. מעבר לרווח כספי שמבחינתנו הוא אמצעי, אחד הדברים החשובים הוא יישוב ארץ ישראל ויצירת מקומות עבודה חדשים. אני מודה לכל העושים במלאכה וביניהם ההנהלה, העובדים ולכל השותפים שלנו מהרשות המקומית ועד לספקים והלקוחות”.

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter