באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מוכנים לחרום

מגדל העמק: מוכנים לחרום

מפקד מחוז הצפון במפקדת העורף, אל”מ ערן מקוב שיבח את היערכותה של הרשות למצבי חירום בעת שיחת תדרוך עם עיתונאים. העירייה נערכת לתרגיל פיקוד העורף, נקודת מפנה 2015.

חדשות YCOM: מפקד מחוז הצפון במפקדת העורף, אל”מ ערן מקוב, שיבח לאחרונה את היערכותה של עיריית מגדל העמק לשעת חירום, ואמר כי מגדל העמק היא אחת הערים המוכנות ביותר למצבי חירום במחוז עליו הוא אחראי. כידוע, החיזבאללה מצויד בטילים ארוכי טווח לרבות כאלה המגיעים למרחב העמקים, אם כי לאור מעורבותם של לוחמיו בקרבות בסוריה ובתימן, ספק אם הארגון ירצה לפתוח בחזית נוספת.

נקודת מפנה 2015
אלי ברדה עם אל”מ מקוב. צילום: דוברות מגדל העמק.

אל”מ מקוב אמר את הדברים במהלך שיחת רקע שניהל עם עיתונאים בנוגע להיערכות העורף למלחמה בצפון. אל”מ מקוב אמר כי בכירי עירייה, בראשות ראש העיר אלי ברדה, הפנימו היטב את חשיבות ההיערכות לשעת חירום בכל ההיבטים האזרחיים והקדישו לכך מחשבה, זמן ותקציב כנדרש. “מגדל העמק ערוכה בהחלט לשעת חירום ולמלחמה בצפון” ציין אל”מ מקוב.

עיריית מגדל העמק מסרה כי  היא מקפידה על שיתוף פעולה מלא עם אנשי פיקוד העורף בכל הנוגע להיערכות לשעת חירום, על עריכת תרגילים, ישיבות היערכות ומעקב צמוד אחרי ההיערכות, ההצטיידות והכשרת כוח האדם ועובדי עירייה ושלוחותיה למצבי חירום ובעיקר למלחמה בגבול הצפון. וממש בימים אלה ממש נערכים ברשות לתרגיל פיקוד העורף “נקודת מפנה 2015” שאמור להתקיים בתחילת החודש הבא.

ראש העיר, אלי ברדה, ששמע על השבחים שאמר אל”מ מקוב בנוגע למגדל העמק, אמר: “הסמיכות שלנו למתקנים ביטחוניים מחד ולקחי טילי הפרוג מסוריה במלחמת יום כיפור מאידך, מחייבים אותנו להיערך לתרחיש הקיצון לפי הנחת עבודה של הרוצה שלום יכון מלחמה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter