באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מאמצים את שדרות

מגדל העמק: מאמצים את שדרות

ילדי תכנית ‘פותחים עתיד’ והוריהם ערכו פעילות במסגרתה אפו עוגיות, גייסו צעצועים מתורמים ואספו פריטים נוספים במטרה לשמח את ילדי שדרות שחיים במציאות המלחמה מזה שנים. 

צוק איתן
ילדי פותחים עתיד. צילום: דוברות מגדל העמק.

במסגרת פעילות הקיץ של תכנית ‘פותחים עתיד’, מתקיימים מפגשים מידי שבוע במסגרתם נערכות מגוון פעילויות קיץ ובעקבות המציאות אליה נקלעה המדינה ומבצע צוק איתן שנמשך מזה זמן רב בדרום, החליטו בתכנית לקיים פעילות הזדהות ותרומה לקהילה ובחרו להעניק את תוצרי הפעילות לילדי העיר שדרות ששגרת יומם הפכה לשגרת מלחמה מזה שנים. לפעילות הגיעו 60 ילדים והורים שהביאו עימם חטיפים, ממתקים, משחקים לתרומה ועוד ובמהלך הפעילות ארזו את כל הפריטים ואפו יחד עוגיות ועוגות.

מנהלת התכנית, רותי עובדייב: “גייסנו גם תרומות מרשתות שונות שתרמו לנו משחקים שאותם ארזנו בסלסלאות שי ענקיות. את כל התוצרים שלחנו עבור ילדי שדרות במטרה לגרום להם לחייך גם בימים לא פשוטים אלה. אני מודה לכל התורמים, לצוות, לילדים ולהורים על הפעילות היפה והמרגשת”.

ראש העיר, אלי ברדה: “היוזמה של תכנית ‘פותחים עתיד’ הינה מדהימה ומרגשת וכמו תכנית זו גם תלמידי “אורט רוגוזין” ביחד עם האגודה למען החייל מגדל העמק חילקו שי לחיילי צה”ל בדרום ומשפחות ממגדל העמק מארחות את תושבי הדרום וגם להם מלוא ההערכה. כולנו תקווה שהלחימה בדרום ובמרכז תפסק מהר ככל האפשר ושהשקט יחזור לכל מחוזות המדינה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter