באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: לומדים גם בקיץ

מגדל העמק: לומדים גם בקיץ

כ-700 תלמידים ממגדל העמק משתתפים בתכנית ‘בית הספר של הקיץ’ לכיתות א’-ב’ ובתכנית הלאומית להשערה באנגלית לתלמידי כיתות ג’-ה’. מ”מ ראש מינהל החינוך: ” התכנית תאפשר להתחיל ללמד את תלמידי כיתה ג’ את השפה האנגלית עוד בטרם תחילת לימודי השפה במערכת החינוך”

כ-700 תלמידים ממגדל העמק ממשיכים להגיע אל בתי הספר גם בחופש הגדול וזאת בשל החלתה של תכנית ‘בית הספר של הקיץ’ במגדל העמק.התכנית החלה לפעול ב-1 ביולי בכל בתי הספר היסודיים בעיר ותמשך שלושה שבועות משעה שמונה בבוקר ועד אחת בצהריים. התכנית כוללת תכנים ערכיים, איכותיים ומבוקרים, העשרה וטיפוח כשרונות ופעילויות שיא ארציות וכן ארוחת בוקר מזינה.

תלמ"א
בית ספר של קיץ במגדל העמק. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

במקביל תלמידי כיתות ג’– ה’ בכל בתי הספר נרשמו לתכנית הייחודית למגדל העמק ללימודי העשרה באנגלית מטעם תלמ”א (התכנית הלאומית למצוינות באנגלית). בתכנית יזכו התלמידים למיטב המורים מהארץ ומחו”ל ללימוד השפה האנגלית בדרך חווייתית ונעימה.

מנהלת בית הספר ‘גיורא יוספטל’, רינת שפטניצקי-זמיר אמרה השבוע “בית הספר של הקיץ יתרום לילדים העשרה לימודית וחברתית ויסייע להורים לחסוך בעלויות הכספיות הרבות במהלך החופשה. אני מודה למשרד החינוך ולרשות המקומית שאיפשרו את פתיחת הפעילויות בבית הספר והקצו את המשאבים הדרושים לכך”.

מ”מ ראש מינהל החינוך, מלי אליגוב: “התכנית תאפשר להתחיל ללמד את תלמידי כיתה ג’ את השפה האנגלית עוד בטרם תחילת לימודי השפה במערכת החינוך שמתחילים בפועל רק בכיתה ד’. אני מודה לראש העיר אלי ברדה על הצלחתו בהבאת התכנית הייחודית לעירנו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter