באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: להיות רפאל נדאל

מגדל העמק: להיות רפאל נדאל

ענף הטניס האזורי נרגש עם כניסת מועדון הטניס החדש למגדל העמק בניהולה של מירב דואק-חגי, שחקנית נבחרת ישראל לשעבר. המועדון יחל את פעילותו בשנה”ל הקרובה. ברדה: “ספורט מעניק ערכים שמסגרות פורמליות אחרות אינן יכולות להעניק לילדים”.

מועדון טניס חדש יפתח במגדל העמק בספטמבר הקרוב. מנהלת המועדון, מירב דואק –חגי, שחקנית טניס מצטיינת, שחקנית נבחרת ישראל לשעבר, בעלת תואר ראשון בחינוך גופני במכללת וינגייט ובעלת תעודת הסמכה לאימון טניס מטעם בית הספר למאמנים בוינגייט, צברה לזכותה 17 שנים של ניסיון בניהול ובאימון טניס.

טניס
מירב דואק-חגי. צילום: דוברות מגדל העמק.

“מועדון הטניס החדש שם לעצמו כמטרה להגביר את המודעות לענף הטניס בקרב תושבי העיר, לקדם ולפתח את הטניס כענף ספורט תחרותי וחברתי, ליצור בסיס רחב של טניסאים צעירים וטיפוחם תוך השקעה בטניסאים ותיקים וקידומם לזירת הטניס התחרותי וכן לאפשר ולתת מענה גם לאוכלוסיה הבוגרת שמעוניינת ללמוד טניס. המועדון מציע אימוני טניס קבוצתיים ואישיים  לילדים, נוער ומבוגרים”, סיפרה מנהלת אגף הספורט במתנ”ס, מיטל לוי מלול.

עם הכניסה לתפקיד אמרה מירב: “אני שמחה על כך שניתנת לי ההזדמנות להוביל את ענף הטניס בעיר. הדרך להגיע להישגים היא בראש ובראשונה ליצור לילד סביבה נעימה, תומכת, בטוחה ומהנה. כך יהיה הילד פנוי ופתוח ללמידה ספורטיבית וחינוכית. הטניס הוא משחק לכל החיים, המתאים לכל הגילאים ומספק אתגר פיזי ומנטאלי כאחד. באימוני הטניס יפתחו הילדים יכולות קואורדינטיביות וגופניות, ילמדו את היסודות הטכניים והטקטיים של המשחק ואת חוקיו, יחזקו את ביטחונם העצמי ויתמודדו עם אתגרים שונים”.

ראש העיר, אלי ברדה: “ספורט הוא עולם ומלואו, הוא עיסוק, הוא תרבות, הוא חינוך והוא מעניק ערכים שמסגרות פורמאליות אחרות לא יכולות להעניק לילדים, נוער וצעירים. לאחר השקעה של כ-מיליון ומאתיים וחמישים אלף ₪ במגרשי טניס חדשים בעיר, אנו גאים על פתיחת המועדון החדש ומאחלים למתאמנים הצלחה גדולה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter