באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: להגשים חלום של ילד

מגדל העמק: להגשים חלום של ילד

כ- 100,000 ₪ גויסו באירועי ‘להגשים חלום של ילד 5’ שהפך למסורת במגדל העמק.    האירוע נפתח בערב הוקרה מיוחד במהלכו הופיעו ילדי התזמורת העירונית וילדי “מותק של צהרון” והסתיים בהופעתו של קובי אפללו עם התזמורת האנדלוסית. ראש העיר אלי ברדה הקדיש לתורמים את שירו של אהוד מנור “מקום בלב”. 

להגשים חלום של ילד
קובי אפללו בהופעה, להגשים חלום של ילד. צילום: דוברות מגדל העמק.

במתנ”ס מגדל העמק חגגו את אירועי ‘להגשים חלום של ילד’ זו השנה החמישית. במסגרת התוכנית המתקיימת בכל שנה, מגיעים למגדל העמק אמנים רבים במטרה לגייס כסף לסיוע במימון עלויות החוגים לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. השנה נפרשו האירועים על גבי שלושה ימים מלאים במופעים וחוויות שהחלו בערב הוקרה לתורמים הרבים אותו הנחו אירה בידני ומוטי מימון. במהלך הערב נשאו דברים, סגן ראש העיר אלי בקסיס, רחמים נינו מנהל המחוז, אבי אבירם יו”ר דירקטוריון המתנ”ס ומירב סלע מנהלת המתנ”ס. בנוסף דיברה שחר שושלב, ילדה מחוג הקארטה שריגשה את כולם וסיפרה על החוזקות אותם קיבלה מהשתתפותה בחוג בעזרת הקרן ‘להגשים חלום של ילד’. כמו כן נשאה דברים דליה שלומי אלמנתו של רוני שלומי ז”ל, טייס שנהרג בתאונה אווירית בשנת 95′ ואמרה: “אנו המבוגרים צריכים לתת לילדים כנפיים” ולכן החליטה משפחתה להקים בתוך הפרוייקט גם קרן ע”ש בעלה.

בסוף הערב הגדוש והמרגש התכנס הקהל הרב בהיכל התיאטרון שהיה מלא מפה לפה להופעה במסגרת פעילות תרבות תורנית של הזמר קובי אפללו ששר ממיטב שיריו הגדולים בעיבוד מיוחד ובשילוב של התזמורת האנדלוסית אשקלון בניצוחו של תום כהן.

ראש העיר אלי ברדה:” מגדל העמק היא משפחה של אנשים טובים בתוך קהילה רב תרבותית עם ערכים של התנדבות וערבות הדדית. לתורמים הנדיבים שפתחו את עיניהם, אוזניהם וכיסם כדי “להגשים חלום של ילד” בהעשרה בחוגים אני מקדיש את השיר של אהוד מנור “מקום בלב”: ‘כדי להגשים חלום אחד ישן יש צורך במיליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם…’ “

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter