באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: לא רק דו”חות חנייה

מגדל העמק: לא רק דו”חות חנייה

מדו”ח השוואת הנתונים השנתי של יחידת האכיפה העירונית במגדל העמק עולה כי נרשמה עלייה משמעותית באכיפת עבירות איכות חיים, סביבה, בריונות, וונדליזם הקמות רעש וכו’, בניגוד לתפיסה שפקחי העירייה עסוקים רק באכיפת עבירות חניה.

אגף הפיקוח של עיריית מגדל העמק רשם עלייה חדה באכיפת עבירות איכות חיים כגון הקמת רעש וונדליזם. על פי מנכ”ל העירייה, שלום זוזוט, כשמסתכלים על דו”ח השוואת נתוני פעילות של יחידת האכיפה העירונית המכסה את שנת 2014 ומשווים אותו לדו”ח של שנת 2013 בולטת לעין עובדת יעילותו של אגף הפיקוח ולעליה כללית של מעל 20% באכיפת עבירות איכות חיים ובמקרים ספציפיים כגון דוח”ות בגין הקמות רעש ופינוי גרוטאות.

מגדל העמק
אלי ברדה, אגף הפיקוח פועל לשיפור איכות החיים בעיר. צילום: יח”צ.

בוריס נמירובסקי, מנהל אגף הפיתוח, הסביר כי היעד בתוכנית העבודה היה אכיפה ומתן דוח”ות על עבירות הנוגעות באיכות החיים: “בשנים עברו למרבית מהאירועים המצוינים בדו”ח המשטרה לא יכלה להוציא ניידות בגלל מצוקת כוח אדם. כיום כל פנייה נענית תוך מספר דקות. צריך לזכור כי האירועים המצוינים בדו”ח קורים בכל עיר ובכל שנה”.

כמו כן עולה מהדו”ח כי אגף הפיקוח העלה את האינטנסיביות בנושאים כגון אי ציות לפינוי מפגעים ואחזקת מקלטים הבא לידי ביטוי בעלייה של 170% ברישום דוחות, השלכת פסולת בניין עליה של 137%, עליה משמעותית במתן דוחות בגין הקמות רעש 587% עלייה לעומת אשתקד, בתחום מניעת וונדליזם, בריונות ושתיית אלכוהול שהתגלו במהלך סיורים ונוכחות סטטית במקומות ציבוריים חל גידול של 144% המבטא 2015 פעולות השנה לעומת 1390 בשנה שעברה.

אלי ברדה, ראש העיר מגדל העמק: ” אגף הפיקוח יחד עם השיטור העירוני פועלים כחלק ממהלך כולל לשיפור איכות החיים בעיר. הנוכחות והזמינות שלהם בכל אירוע ברחבי העיר, מעלה ומשפרת את תחושת הביטחון של התושבים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter