באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: כוחות ההצלה חילצו את החתול

מגדל העמק: כוחות ההצלה חילצו את החתול

חתול קטנטן נלכד בתעלת ניקוז ברחוב העצמאות במגדל העמק, ותושבת ששמעה את יללותיו הזעיקה את כוחות המשטרה וכיבוי האש שהצליחו לחלץ את החתול המפוחד.

חדשות YCOM: גור חתולים היה מוקד למבצע חילוץ לאחר שנלכד בתעלת ניקוז. החתול נלכד בתעלת ניקוז ברחוב העצמאות במגדל העמק, ואחת התושבות הזעיקה את כוחות המשטרה, כיבוי האש והפיקוח העירוני ששילבו ידיים כדי לחלץ את החתול ולשחררו לחופשי.

משטרה
השוטר רועי בניסטי עם החתול. צילום: אלונה אוסקר.

תחילת הסיפור כאשר תושבת השכונה, לי אזולאי, שמעה יללת חתול מכיוון תעלת הניקוז. לאחר שהשקתה אותו מים מבעד לפתחי הברזל וניסתה לחלצו ללא הועיל, פנתה אזולאי לכיבוי אש ולמשטרה כדי שיבואו לחלץ את החתול. “התקשרתי למכבי אש, משטרה ולמוקד 106 וביקשתי שיטפלו בזה בהקדם” שחזרה השבוע אזולאי. ואכן, למקום הגיעה ניידת כיבוי אש שהסירה את מחסום הברזל מהכביש בתקווה שהחתול ייצא בכוחות עצמו אך משזה לא יצא, הצטרפו לחילוץ שוטרי ניידת השיטור העירוני של מגדל העמק, שכללה את הפקח רועי בניסטי שנכנס לתעלת הניקוז ולאחר שעה קלה של מאמצים להציל את החתול המפוחד, הצליח לחלצו בריא ושלם.

אלונה אוסקר שנכחה אף היא לאורך כל האירוע סיפרה: “החתול המבוהל נכנס לעומק תעלת הניקוז ולא היה ניתן לעשות דבר. לשמחתנו רועי הפקח הצליח לשלוף אותו החוצה ואפילו קיבל כמה שריטות ‘כאות הוקרה’. הוא ראוי לכל שבח”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter