באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: כבשו את האורטיאדה

מגדל העמק: כבשו את האורטיאדה

תלמידי אורט רוגוזין במגדל העמק השתתפו באליפות ה”אורטיאדה” השנתית וקטפו את המקום הראשון במגמת הנדסת אלקטרוניקה ומקום שלישי במגמת אומניות העיצוב.

חדשות YCOM: תחרות אורטיאדה השנתית התקיימה השנה במכללת אורט הרמלין להנדסה בנתניה בהשתתפות תלמידי תיכון “אורט רוגוזין” ממגמת אומנויות העיצוב וממגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים. את “אורט רוגוזין” ייצגו התלמידים ירין בן קיסוס ונוי אופיר משכבת י”א שהציגו פרויקט מתחום אומנויות העיצוב אשר הקנה להם את המקום השלישי ואילו סיימון שוורץ ודרור הלר משכבת י”ב שייצגו את מגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים זכו במקום הראשון על הפרויקט הכולל מערכת בקרה ושליטה על צריכת החשמל הביתית או התעשייתית. המערכת מסוגלת לשמור מידע על כמות צריכת החשמל של המכשיר החשמלי אליה היא מחוברת  ובכך מאפשרת שליטה במכשיר החשמלי ובמידת הצורך מאפשרת את ניתוקו בצורה אוטומטית או ידנית דרך אפליקציה ייעודית במידה ומעוניינים בכך.

אורטיאדה
סיימון שוורץ מציג את הפרויקט שלו לשופטים. צילום: דוברות מגדל העמק.

בבית הספר “אורט רוגוזין” חגגו את הזכייה וביקשו להודות לרכזי התחומים נפתלי אבן חיים ואבנר לבב וכן למורים שלמה וייס וזאב בנקבצ’ר על הליווי והסיוע המקצועי לתלמידים. מנהל ביה”ס דודי גריסרו אמר: “הפרויקט שזכה בתחום החדשנות הוא דוגמא מצוינת לשיתוף פעולה פורה בין שתי המגמות הנדסת תוכנה והנדסת אלקטרוניקה ומחשבים. אשרנו שזכינו בכאלה תלמידים, יישר כוח למנחים העושים עבודתם נאמנה לאורך כל שנת הלימודים”. ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, בירך את התלמידים ובית הספר על ההישג ואמר: “אנו גאים בתלמידים המוכשרים המובילים את בית הספר להצלחות”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter