באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: יריד תעסוקה למחפשי עבודה

מגדל העמק: יריד תעסוקה למחפשי עבודה

יריד התעסוקה העירוני השביעי של מגדל העמק יתקיים בסוף החודש. ביריד צפויים להשתתף כ- 42 מפעלים וחברות שיציעו מגוון אפשרויות תעסוקה. ברדה “בזכות יריד התעסוקה יוכלו אנשים להבין שהגליל הופך למקום אטרקטיבי להגשמת חלומות”

יריד התעסוקה העירוני של מגדל העמק יתקיים בתאריך 28.05.2013 במרכז המוסיקה והמחול ובמסגרתו יוצעו מגוון משרות ואפשרויות תעסוקה על ידי כ-42 מפעלים וחברות. יזם הרעיון, ראש העיר אלי ברדה, יגיע כבכל שנה ליריד לעמוד מקרוב על הקשר שבין המעסיקים למחפשי העבודה ויבחן את שיתוף הפעולה בשירות

יריד תעסוקה
יוזם יריד תעסוקה, אלי ברדה. צילום: לוי אגרונוב

לתושב בין המשרד לפיתוח הנגב והגליל, עיריית מגדל העמק, אגף הקליטה, קרן גנדיר, ג’וינט ישראל ושירות התעסוקה”

ליאורה אדרי מנהלת המרכז לפיתוח הון אנושי צעירים אשר מארגן את היריד “ביריד שהתקיים בשנה שעברה נרשמה הצלחה גדולה הן מצד המפעלים והן מצד החברות שהשתתפו כגון “פלקסטרוניקס”, “נילית”, KLA”” וכמו כן חברות כוח אדם כגון “אורטל”, “אתגר” ועוד”.

ראש העיר מגדל העמק אלי ברדה: “יריד התעסוקה הוא נטו שירות לציבור, התגובות החיוביות מצד המעסיקים לצד התגובות החמות מצד מחפשי העבודה מעודדות אותנו להמשיך להשקיע ולקיים את היריד שנה אחר שנה”. עוד הוסיף ברדה המכהן גם כיו”ר הרשות לפיתוח הגליל: “הצבתי מטרה להפוך את מגדל העמק ללב ליבה של העשייה באזור. הגעת צעירים משכילים למגדל העמק ולאזור הגליל היא סימן המעיד על ההצלחה. בזכות יריד התעסוקה ופעילויות נוספות שיתקיימו בהמשך יוכלו אנשים להבין שהגליל בכלל ומגדל העמק בפרט הופכים במהירות למקום אטרקטיבי להגשמת חלומות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter