באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: יורחב פארק התעשייה ‘רמת גבריאל’

מגדל העמק: יורחב פארק התעשייה ‘רמת גבריאל’

וועדת המכרזים של משרד הכלכלה והמסחר אישרה מסירת ביצוע פיתוח והרחבת פארק התעשייה ‘רמת גבריאל’. היקף הפרויקט עומד על כ-15 מיליון ₪. חברות הייטק גדולות כבר נרשמו במטרה להיכלל באזור שיפותח וייצר מקומות עבודה נוספים. 

משרד הכלכלה
פארק התעשייה רמת גבריאל

פרויקט הרחבת פארק התעשיה ‘רמת גבריאל’ יצא לדרך בקרוב לאחר שוועדת המכרזים של משרד הכלכלה אישרה את הפרויקט. פארק התעשייה מהווה מקור הכנסה משמעותי לעירייה בשל הארנונה שמשלמים העסקים ומקור פרנסה לרבים מתושבי העיר והאזור. הפרויקט כולל עבודות סלילה, ניקוז, פיתוח כבישים ותשתיות ובמסגרת הפרויקט יוכשרו שטחים לתעשיית ההייטק באזור הצפון מערבי של פארק התעשייה ומדרום לכביש 75 נהלל-יפיע.

היקף הפרויקט של פיתוח פארק התעשייה עומד על כ-15 מיליון ₪ ובשלב א’ יושקעו כ-6.5 מיליון ₪. חברות הייטק גדולות כבר נרשמו במטרה להיכלל באזור שיפותח. בנוסף לפרויקט, שר התחבורה אישר את בקשת הרשות לבניית מחלף בכניסה הצפונית כחלק מפרויקט הרחבת כביש 75 לארבעה מסלולים כך שגם רמת הגישה לפארק התעשייה תשודרג.

מהנדס העיריה, רונן פלג אמר השבוע “מדובר במהלך שיביא לגידול משמעותי בהיצע העבודות במגדל העמק והגדלת מקורות ההכנסה לרשות שיושקעו בקידום פרויקטים נוספים בעתיד. כמו כן על פי מדיניות הרשות, נקפיד על איכות הסביבה והחורש במסגרת ביצוע הפרויקט לכן מתקיים תיאום מלא מול קק”ל בנושא העתקת עצים ושמירה על ערכי הטבע והנוף שחשובים מאוד לרשות כדי לשמור על שטחיה הירוקים של העיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter