באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: חולקו מלגות לסטודנטים

מגדל העמק: חולקו מלגות לסטודנטים

עיריית מגדל העמק חילקה מלגות לימודים בסך של כ-300 אלף ₪  ל-265 סטודנטים מבני העיר וביניהם לראשונה שני בוגרים ללימודי רפואה. ראש העיר אלי ברדה: “הסטודנטים הם עמודי התווך על התשתיות הקהילתיות שיצקנו להמשך תנופת הפיתוח של מגדל העמק”.

חדשות YCOM: טקס חלוקת המלגות המסורתי של מגדל העמק התקיים ביום שישי האחרון ובמהלכו חילקה העירייה מלגות ל-265 סטודנטים מבני העיר, בסך כולל של כ-300 אלף ₪ . במהלך הטקס בו נכחו ראש העיר אלי ברדה, ממלא מקומו סרגיי אוקלנדר, חבר המועצה יקי בן חיים, מ”מ מינהל חינוך מלי אליגוב ומנהלת המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים ליאורה אדרי, הוצגו נתוני הסטודנטים בעיר.

מלגות
ראש העיר, אלי ברדה מחלק מלגה. צילום: קרן בנימיני.

על פי הנתונים מתגוררים כיום במגדל העמק 651 סטודנטים, מתוכם 265 קיבלו את מלגות הרשות, 120 סטודנטים קיבלו את מלגת שנה א’ ו-150 קיבלו מלגות מתכניות שונות. יש לציין כי בין הסטודנטים הבוגרים נכללים שני רופאים, ד”ר אורטל בוחבוט וד”ר מאור קבסה. רגע לפני שעלו הסטודנטים לקבל את המלגה מראש העיר, נהנו הבאים משירה של בת העיר בר פורמן, שזכתה אף היא למלגה.

ראש העיר אלי ברדה: “הסטודנטים הם עמודי התווך על התשתיות הקהילתיות שיצקנו להמשך תנופת הפיתוח של מגדל העמק. בשנים האחרונות עמלנו רבות על הרחבת גבולות השיפוט של העיר ובניית תכנית מתאר כוללנית שאושרה לאחרונה ואנחנו נמצאים בתנופה של בנייה ודיור גם לזוגות צעירים. אנחנו צריכים אתכם, את בוגרי מערכת החינוך המחויבים לעיר, היודעים מה העיר העניקה להם – להיות מעורבים בקהילה ולחזור בתום הלימודים להתגורר בעיר ולתרום להצלחתה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter