באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: חבר המועצה יקי בן חיים מארגן תרומות לחג לנזקקים

מגדל העמק: חבר המועצה יקי בן חיים מארגן תרומות לחג לנזקקים

כמדיי שנה מתארגנות לקראת חג הפסח יוזמות לתרומות מזון לנזקקים במגדל העמק. השנה הפך חבר המועצה,יקי בן חיים, למרכז תרומה של איש אחד. אם אתם רוצים לתרום, צרו איתו קשר בפייסבוק.

חבר מועצת מגדל העמק, יקי בן חיים, מארגן בחודש האחרון מבצע תרומות לנזקקים לקראת חג הפסח הממשמש ובא. המבצע החל ממשפחה אחת שפנתה אל בן חיים בבקשת עזרה ולאט לאט הצטרפו עוד ועוד משפחות נזקקות כאשר מהעבר השני מנסה בן חיים להשיג עוד תורמים אלא שבשלב מסוים מספר הנזקקים עלה בהרבה על מספר התורמים

תרומות לפסח
יקי בן חיים, חדר בבית שהפך למחסן. צילום: יח”צ

ויקי בן חיים שנזקק לעזרה פנה לחבריו בפייסבוק על מנת שיתרמו ” אני צריך את עזרתכם. בחודשים האחרונים אני מקבל פניות רבות לעזרה בתרומות. אני עוזר ככל יכולתי אבל צריך גם את תמיכתכם, בעיקר בגלל החג שמתקרב.  כל מי שיש לו ציוד, בגדים במצב טוב ומוכן לתרום אותם לאנשים שבאמת צריכים, או כל מי שמוכן להקדיש מזמנו ולעזור לי בחלוקה של התרומות בבקשה שיתקשר אלי או יפנה אלי בפרטי.”

לדברי בן חיים ההודעה בפייסבוק הביאה לא מעט תרומות אך עדיין כמות התרומות נמוכה באופן משמעותי ממספר הנזקקים. בן חיים ” בשבוע האחרון אני כמו נהג מונית. אני כל הזמן מעביר ציוד ממקום למקום וחדר שלם בבית שלי הפך למחסן. השנה בגלל המצב הכלכלי הקשה יש דרישה להרבה יותר תרומות מאשר בשנים קודמות. הדרישה היא בעיקר למזון אבל גם לבגדים משומשים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter