באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: הראשון במזכירות

מגדל העמק: הראשון במזכירות

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה המשמש כיו”ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל וכיו”ר האסיפה הכללית של מרכז השלטון המקומי, מוסיף לעצמו תואר נוסף – חבר מזכירות הליכוד לאחר שזכה במקום הראשון עם 88.7 אחוזי תמיכה בבחירות לחברי מזכירות הליכוד במחוז גליל ועמקים.  

מזכירות הליכוד
אלי ברדה, מקום ראשון בצפון. צילום: יח”צ.

השבוע נבחר ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה כחבר במזכירות תנועת הליכוד. מזכירות הליכוד הינו הגוף הבוחר, על פי הצעת יו”ר התנועה, את מנכ”ל התנועה ואת מנהלי האגפים הביצועיים של התנועה. המזכירות מגדירה את סמכויותיהם ואת תחומי פעילותם ומנחה ומפקחת עליהם במילוי תפקידיהם וכן היא רשאית לכונן מבין חבריה ועדות משנה בתחומי עיסוקה השונים של מנהלת התנועה. המזכירות נבחרת על ידי חברי מרכז הליכוד. השרים וחברי הכנסת יהיו חברים במזכירות מתוקף תפקידם. כמו כן ישנה הבטחת ייצוג למחוזות ולמגזרים כדוגמת מחוז גליל ועמקים בו התקיימו השבוע בחירות לחברי המזכירות.

בבחירות שהתקיימו השבוע במחוז גליל ועמקים הצביעו 168 חברי המרכז וברדה שהגיע למקום הראשון קיבל  149 קולות המהווים 88.7 אחוזים ואחריו חנה פיניאן עם 147, רמי טייב עם 144, ג’קי לוי עם 131, שמוליק חרמש עם 116, רמי רחמים עם 98. ראש העיר קריית שמונה ניסים מלכה לא הצליח להכנס לאחר שקיבל  92 קולות בלבד.

בכירים בליכוד אמרו כי ברדה זוכה להערכה חוצת יישובים ומגזרים וכבר מזמן הפך להיות “שחקן” פוליטי בקנה מידה ארצי, ללא קמפיינים וללא בקשות מיוחדות ברדה נבחר לכל מקום ותפקיד בו הוא מתמודד. ברדה שנהנה מדלתות פתוחות בכל לשכה בכנסת ולא רק של חברי הליכוד מנצל זאת לטובת קידום פרויקטים ותכניות בגליל ובמגדל העמק.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter