באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: המגזר החרדי על סף פילוג

מגדל העמק: המגזר החרדי על סף פילוג

מפלגה חרדית חדשה עומדת לרוץ בבחירות המוניציפאליות הקרובות במגדל העמק. מוטי בן חמו ” אנחנו רוצים לטפל יותר בציבור עצמו”

מפלגת ש”ס במגדל העמק הכוללת בתוכה את כל מגזרי העולם החרדי עומדת בפני תחרות בבחירות הקרובות כאשר מוטי בן חמו מתכוון להקים מפלגה חרדית נוספת אשר תתחרה בש”ס על אותם הקולות. כידוע יש במועצת מגדל העמק ארבעה חברים חרדים ובן חמו מקווה להשיג מקום אחד או שניים. בכל מקרה, גם במקרה של כשלון,

ש"ס על סף פילוג
מוטי בן חמו “רוצה לדאוג לציבור עצמו”. צילום: אלבום פרטי

צפויה ש”ס להפגע שכן הקולות החסרים עלולים להיות אלה שיעשו את ההבדל בין עוד מנדט לפחות מנדט. בן חמו , חבר המועצה הדתית במגדל העמק, עוסק בחינוך כבר עשרים שנה ובניגוד לסטיגמה הרווחת על חרדים הוא בוגר שרות צבאי ובבחירות האחרונות הוא הוצב במקום השביעי ברשימת ש”ס למליאת המועצה.

מוטי בן חמו ” מפלגת ש”ס מונה ארבעה חברים במליאה וכל אחד מהם מייצג איזה שהיא עמותה או מוסד בעיר כך שהציבור עצמו לא מקבל את המענה הדרוש בכל הדברים שצריך ולכן מצאנו לנכון להקים תנועה דתית-חברתית שיותר תטפל בציבור עצמו מבלי להזניח את המוסדות. צריך לזכור שבמליאה יש שבעה נציגים דתיים מתוך 15 חברים כשלושה מהם שייכים לציונות הדתית וארבעה לחרדים וזה כח משמעותי. אבל יחד עם זאת הציבור החרדי לא מקבל את מה שהוא צריך ואנחנו מחפשים רק לעשות למען התושבים. אנחנו רוצים שיהיו חוגים לילדים, להוציא אנשים לשוק העבודה כי יש הרבה מאוד משפחות של אברכים שמתפרנסים ממלגה לכן אנחנו רוצים לדאוג שיהיו מפעלים שיקימו מחלקות שבהן יועסקו רק נשים כדי שנשים יוכלו לצאת לעבוד . צריך גם לשפר את החזות של השכונות החרדיות” בן חמו מודע לקושי של התמודדות מול ש”ס ” זה לא יהיה קל, במיוחד לאור העובדה שהרב גרוסמן תומך בש”ס ויש לו את הכח שלו. לגבי ההתמודדות לראשות העיר כרגע אין לנו כוונה לתמוך באף מועמד”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter