באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: הכל בשנקל

מגדל העמק: הכל בשנקל

יוזמה ייחודית ומרגשת לכבוד חג החנוכה במגדל העמק- יריד יד שנייה שכל פרטיו נמכרו בשני שקלים והכנסותיו נתרמו למחלקת ילדים בבית חולים ‘העמק’ בעפולה.

השבוע נערך במגדל העמק יריד שנקל בו נמכרו פרטי יד שניה שונים במחיר של שני שקלים כל אחד וההכנסות כולן הוקדשו למחלקת הילדים בבית החולים ‘העמק’ שבעפולה המשרת את תושבי מגדל העמק. מדובר באירוע קהילתי ראשון מסוגו הנעשה בברכת ראש העיר אלי ברדה וביוזמתם של האגף לשירותים חברתיים, המרכז הקהילתי בבית הספר ‘יגאל אלון’ והמש”ב (מינהלת שותפות תושבים)”.

שנקל
פעילות לילדים ביריד שנקל. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

עדן דוידוב ממגדל העמק, פעילה במועדון תימורים, יזמה ביחד עם חבריה את הרעיון שבסיוע האגף לשירותים חברתיים קרם עור וגידים. בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל הקימו כל השותפים ביחד הפנינג חנוכה ענק בבית הספר ‘יגאל אלון’ במסגרתו הודלק הנר השישי של חנוכה, התקיימו חידות לחנוכה, משחק משפחות חוויתי, מתנפחים, מופע ‘יוצאים מהכלים’ עם האמן אהרון קוטלר כאשר השיא הוא בזאר ענק שהוקם ובו נמכרו פריטי יד שנייה בסכום של שני שקלים בלבד. “הרעיון העומד מאחורי הבזאר הסמלי הוא שכולם מרוויחים- הקונים שמקבלים פריטים שווים במחיר מצחיק והמטרה אליה התכנסנו והיא לתרום את כל הרווחים מהמכירה למחלקת ילדים בבי”ח העמק בעפולה”, סיפרה עו”ס במדור קהילה, שרון קסוס.

את הפעילות והדוכנים פקדו עשרות תושבים נלהבים שנהנו מפעילות חינמית בחופשת החנוכה עם הילדים, מפריטי יד שנייה במחיר מצחיק ועל הדרך גם תרומה למטרה נעלה.

ראש העיר אלי ברדה: “לשמח ילדים חולים ולראות את האור בעיניים שלהם והשמחה בלב- מחממת את הלב ומעניקה כוחות להמשך עשייה למען הזולת והקהילה. ערכי הנתינה, ההתנדבות והתרומה לקהילה בולטים מאוד בעירנו ואנו כל הזמן מחפשים רעיונות יצירתיים על מנת לסייע למי שנזקק. יישר כח לכל המארגנים על היוזמה הערכית שראוי שתהפוך למסורת”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter