באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: הוזלה במחיר כניסת ילדים לבריכה

מגדל העמק: הוזלה במחיר כניסת ילדים לבריכה

לכבוד החופש הגדול, ראש העיר מגדל העמק אלי ברדה הרחיב את שעות הפעילות והוזיל עלות הכניסה לבריכה העירונית. בנוסף יורחבו שעות פעילות הבריכה.

הקיץ הנמצא כבר בעיצומו ויציאת תלמידי בית הספר לחופשה גרמו לראש העיר אלי ברדה  לדון בבריכת השחיה בישיבת המטה השבועית שקיים. במהלך הישיבה, דיווח מנכ”ל העירייה ,שלום זוזוט, על שביעות רצון מפעילות הבריכה העירונית כולל מספר המתרחצים והמנויים. ברדה הודיע כי לכבוד שנת ה-60 למגדל העמק ויציאת התלמידים לחופשה, מחיר הכרטיס לילדים יוזל ויעמוד על 15 ₪ בלבד כמו כן הנחה להרחיב את שעות פעילות הבריכה כך  שתפעל עד 19:00 בימי א’ עד ה’ .

הוזלה במחיר
בריכת מגדל העמק. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

במענה לבקשת הציבור הדתי הנחה ראש העיר את מנכ”ל העירייה לפנות למפעיל הבריכה המקצועי כדי שישבץ מצילה בשעות הפעילות לנשים דתיות, שבשעות אלו לא ימצאו גברים בבריכה וזאת לאחר שחברי המועצה החרדים התלוננו כי בשעות רחיצת הנשים, נכנסים למקום גברים לצרכי עבודה.

כמו כן הנחה ברדה להקטין את עוצמת המוזיקה בשבת לבקשת הדיירים הגרים בסמוך לבריכה. חברי המטה והנהלת העיר הצטרפו לדעה על הצלחת הפעילות בבריכה העירונית וברכו על הנחיות ראש העיר בנושא. “ההשקעה הכספית בבריכה מחד והמחירים האטרקטיביים מאידך גרמו לכך שהפעלת הבריכה עד כה הינה סיפור הצלחה”, הדגיש מנכ”ל העירייה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter