באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: האח הגדול צופה

מגדל העמק: האח הגדול צופה

עיריית מגדל העמק הוסיפה 6 מצלמות חדשות למערך המצלמות בעיר למען שמירה על ביטחון התושבים ומניעת ואנדליזם. המצלמות הוצבו בכניסה הצפונית ובאזור התעשיה רמת גבריאל.

חדשות YCOM: שנה בדיוק לאחר רצח הנערה שלי דדון שהסעיר את המדינה במשך חודשים, ופוענח לבסוף, בין היתר, הודות למצלמות האבטחה הפזורות ברחבי מגדל העמק, החליט ראש העיר אלי ברדה, להרחיב את מערך המצלמות, ולהציב מצלמות גם בכניסה הצפונית לעיר ובאזור התעשייה רמת גבריאל.

עיר ללא אלימות
מצלמות האבטחה החדשות במגדל העמק. צילום: דוברות מגדל העמק.

כזכור, כחלק משמירה על ביטחונם האישי של התושבים, למען רווחתם וכמו כן למניעת ונדליזם ואלימות, התקינה עיריית מגדל העמק בשיתוף פרויקט “עיר ללא אלימות” של המשרד לביטחון הפנים מצלמות באזורים שונים במגדל העמק. הפרויקט החל לפני שנתיים כאשר הוצבו מצלמות בפארק הראשונים שמצלמות נוספות יוצבו בו לאחר שתושלם הרחבתו, בפארק רבין וכן בחלק מהכניסות לעיר. המצלמות משדרות למוקד העירוני שהפך למוקד רואה בעל שליטה, בקרה וצפייה על אזורים ציבוריים במטרה לתת תחושת בטחון לתושבי העיר. בנוסף תחנת משטרת מגדל העמק והשיטור העירוני מחוברים גם הם למצלמות וזאת על מנת לתת מענה מקיף של 24 שעות, 7 ימים בשבוע. עד כה הושקעו בפרויקט כמיליון שקלים ובעתיד הקרוב יוצבו מצלמות גם בשכונת נוף העמק מתוך כוונה לרשת את כל היציאות והכניסות לעיר במצלמות.

מנהלת פרויקט עיר ללא אלימות במגדל העמק, שירלי אלקובי.”הפרויקט נועד לשפר את איכות החיים, ביטחונם האישי ורכושם של התושבים במרחב הציבורי שכן התקנת המצלמות נועדה למנוע גנבות, ונדליזם ואלימות”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter