באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: האח הגדול מביט בכם

מגדל העמק: האח הגדול מביט בכם

השבוע הותקנו מצלמות בכניסות למגדל העמק המצלמות שיצלמו 24 שעות 7 ימים בשבוע הותקנו במסגרת פרויקט “עיר ללא אלימות” ומצטרפות למצלמות נוספות שכבר הותקנו לפני מספר חודשים בפארקים ובגנים ברחבי העיר. 

עיר ללא אלימות
המצלמות מותקנות בכניסה לעיר. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

המלחמה באלימות ובונדליזם גובה מחיר לא קטן מהאזרחים שאינם יכולים יותר לשמור על פרטיותם במרחב הציבורי. השבוע הצטרפה מגדל העמק לשורה הולכת וגדלה של יישובים אשר מרחיבים את פרויקט הניטור העירוני באמצעות מצלמות כחלק משמירה על ביטחונם האישי של התושבים. עיריית מגדל העמק התקינה השבוע בשיתוף פרויקט “עיר ללא אלימות” של המשרד לביטחון הפנים מצלמות בכניסות למגדל העמק. “התקנת המצלמות מספקת מענה למניעת גניבות ברזל, רכבים, מכולות ועוד וכמו כן למניעת ונדליזם ואלימות”, סיפרה מנהלת היחידה העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול ומנהלת “עיר ללא אלימות” בעיר, שירלי אלקובי.

פרויקט התקנת המצלמות ברחבי העיר החל לפני מספר חודשים כאשר הוצבו מצלמות בפארק הראשונים, בפארק רבין והשבוע גם בכניסות לעיר. המצלמות משדרות למוקד העירוני שהפך ל”מוקד רואה” בעל שליטה, בקרה וצפייה על אזורים ציבוריים במטרה לתת מענה לתושבי העיר. בנוסף תחנת משטרת מגדל העמק והשיטור העירוני מחוברים גם הם על מנת לתת מענה מקיף של 24 שעות, 7 ימים בשבוע.

אלקובי ” פרויקט המצלמות נועד לשפר את איכות החיים, ביטחונם האישי ורכושם של התושבים. ראש העיר אלי ברדה גייס כספים למטרת קידום הפרויקט לרווחת תושבי העיר ושיפור תחושת המוגנות. עד כה הושקעו בפרויקט כ-700 אלף ₪ ובהמשך יותקנו מצלמות במקומות נוספים בעיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter