באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: די למוקשים

מגדל העמק: די למוקשים

האגף הווטרינרי בעיריית מגדל העמק מחמיר את אכיפת החוק לפיקוח על כלבים והחוק לשמירת הסדר והניקיון ברחבי העיר, במטרה למגר את בעיית צואת הכלבים ובעיית הכלבים המשוטטים.

חדשות YCOM: האגף הווטרינרי של מגדל העמק בראשותו של הווטרינר הראשי של העיר ד”ר גרי וולך החליטו לצאת בקמפיין הסברה והגברת האכיפה במטרה למגר את תופעת צואת הכלבים ברחובות. וזאת לאחר שבחודשים האחרונים התקבלו במוקד העירוני  מספר תלונות על ריבוי מפגעי צואת כלבים ברחובות העיר.

כלבים משוטטים
הפקח הוטרינרי, יהודה בן עמרם בעת לכידת כלב משוטט. צילום: דוברות מגדל העמק

קמפיין ההסברה יכלול פרסום על גביי לוחות המודעות, פעילויות חינוך והסברה בבתי הספר והוספת מתקני שקיות איסוף ברחבי העיר עם הסברים לצדם. במקביל, תתבצע אכיפה מוגברת של החוק באמצעות תגבור סיורי פקחים, פיזור שקיות לאיסוף צואת כלבים לטובת בעלי הכלבים ואיסוף כלבים משוטטים.

כמו כן הוחלט כי הפיקוח והאכיפה יוגברו גם בכל הקשור לתקנות גידול כלבים כגון גידול כלב ללא רישיון, כלב משוטט ללא רצועה, החזקת כלב מסוכן ללא רישיון, אי חסימת פיו של כלב מסוכן בזמם, אי שילוט בכניסה לחצר בית בו מוחזק כלב ואי העברת כלב שנשך לבידוד.

הווטרינר העירוני ד”ר גרי וולך אמר: “צואת כלבים ברחובות אינה רק פגיעה באיכות החיים אלה גם מפגע תברואי אשר מסכן את בריאות הציבור. למרות מבצע האכיפה, ימשיכו ציבור בעלי הכלבים להיות האחראים לכלביהם בכל עת ועליהם לנקות אחריהם ולנקוט בכל הצעדים כדי שלא להוות מטרד לזולת”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter