באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: גננות מרמת ישי התארחו ביום ההערכות

מגדל העמק: גננות מרמת ישי התארחו ביום ההערכות

יום ההערכות השנתי של הגננות במגדל העמק אירח השנה את גננות רמת ישי ועמד בסימן “דמות בוגר מערכת הגיל הרך במגדל העמק”. מנהלת תחום הגנים ” ההיערכות מאוד חשובה לנו על מנת ליישר קו לפני שהילדים חוזרים למסגרות”

השבוע התקיים במגדל העמק יום היערכות לגננות וסייעות ממגדל העמק בנושא דמות בוגר מערכת הגיל הרך במגדל העמק וזאת לאחר שהשנה הצטרפו למערכת החינוך העירונית גם 5 גנים של ‘מגדל אור’. העירייה גם אירחה גננות מרמת ישי שהגיעו ללמוד ממערכת החינוך הטובה של מגדל העמק.

מגדל אור
יום ההערכות לגננות. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

יום ההיערכות התקיים כבכל שנה לקראת פתיחת שנת הלימודים כשראש העיר אלי ברדה המחזיק בתיק החינוך מגיע כבכל שנה לעמוד מקרוב אחר ההיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים. השנה עמד יום ההערכות בסימן  “דמות בוגר מערכת הגיל הרך במגדל העמק” ובמסגרתו התקיימה הרצאה של היועץ הארגוני רמי הוכמן שלאחריה חילק את הגננות והסייעות לעבודה בקבוצות. עם סיום הדיון הקבוצתי הציגו הקבוצות את מסקנותיהן. בנוסף, קב”ט העירייה מוטי אבקסיס הנחה את הצוות החינוכי בנושא ביטחון בגני הילדים, חידד ורענן נהלים לפני פתיחת שנה”ל.

 מנהלת תחום הגנים במנהל החינוך, שוש ביטון אמרה השבוע “ההיערכות מאוד חשובה לנו על מנת ליישר קו לפני שהילדים חוזרים למסגרות. ראש העיר אלי ברדה תומך ומחזק את המערכת משנה לשנה, דבר שמקנה לנו ביטחון, אמצעים ואפשרויות גדולות להעניק לילדים. השנה נוספו 5 גנים של ‘מגדל אור’ למערכת החינוך העירונית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter