באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ברדה פתח את קמפיין הבחירות

מגדל העמק: ברדה פתח את קמפיין הבחירות

אלי ברדה העיר את מערכת הבחירות המנומנמת במגדל העמק. שר הביטחון משה יעלון והשר להגנת העורף ושר התקשורת גלעד ארדן הגיעו על מנת להביע תמיכה בברדה בכנס פתיחת קמפיין הבחירות בפני מאות תושבים שגדשו את אולם התרבות במתנ”ס.

כנס פתיחת הקמפיין של ראש העיר, אלי ברדה עמד בניגוד למערכת הבחירות המנומנמת עד עתה בעיר. בכנס השתתפו שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ושר התקשורת והשר להגנת העורף גלעד ארדן ואיתם מאות רבות של תושבים שהגיעו להביע את תמיכתם.

בוגי יעלון
אלי ברדה וגלעד ארדן בכנס פתיחת הקמפיין. צילום: יח”צ

שר הבטחון, משה יעלון “אני שמח שאלי ברדה מתמודד מטעם הליכוד במגדל העמק. מדובר בראש עיר שהוא מנהיג, בעל ניסיון ואיש עשייה השם את סדר העדיפויות העירוני בראש מעייניו. תנועת הליכוד גאה באלי ברדה ועל כן הוא מקבל תמיכה משמעותית מכל השרים וחברי הכנסת שדלתם פתוחה בפניו והוא מצליח להשיג תקציבים ופרויקטים רבים למגדל העמק. אני מכיר את אלי ברדה, עוד מתקופתו כקצין בדרגת סא”ל בצה”ל, ברדה מכהן כראש העיר ויהיה גם ראש העיר הבא! מגדל העמק נמצאת בתנופה אדירה בכל התחומים, החל מבנייה ותכנית לבניית 5,000 יחידות דיור שיתנו תנופה כלכלית לעיר בכל התחומים, מערכת חינוך טובה וזכייה בפרס החינוך היישובי ארצי בשנת 2009, יצירת אלפי מקומות תעסוקה חדשים ומקורות הכנסה לרשות, זכייה בפרסים רבים ועוד” הדגיש יעלון והוסיף: “מגדל העמק היא מודל להצלחה וראשי ערים באים ללמוד מאלי ברדה וממגדל העמק”.

 שר התקשורת, גלעד ארדן “אין כמעט דבר בעולם שהיה מביא את שר הביטחון ואת השר להגנת העורף למגדל העמק בתקופה בטחונית מתוחה כל כך מלבד אדם אחד -אלי ברדה. מגדל העמק נמצאת בתנופה אדירה וככל שמרחב התמרון של ראש העיר יגדל, כך העיר תתמנף עוד יותר, חתירתו של אלי לחדשנות הובילה בין היתר את מגדל העמק להיות מהערים הראשונות בהובלת פרויקט “הפרדת פסולת במקור”. מדובר בראש רשות בעל מחויבות ודוגמא אישית”. עוד הדגיש השר ארדן :”מדובר באחד מראשי הערים המוערכים ביותר. כשר בממשלה, כשאתה יודע שיש לך ראש עיר שיודע לבצע דברים אז באופן טבעי אתה משתף איתו פעולה וזו הסיבה שאלי מצליח להביא תקציבים ופרויקטים רבים לעיר”.

 אלי ברדה: “מגדל העמק בתנופה בכל תחומי החיים. יצקנו תשתיות וביססנו תהליכים שיבטיחו את המשך התנופה של העיר. התמיכה של כל הרשימות המתמודדות למועצת העיר ותמיכת 14 חברי מועצת העיר מכהנים מבטאת הבעת האימון ומחממת את הלב”.

ברדה קרא לכל המתמודדים להשתתף בחגיגה הדמוקרטית, לשמור על שמה של העיר וכבודם של תושביה ולנהל מערכת בחירות הוגנת ומכובדת ללא השמצות. “מגדל העמק יקרה לנו, אנו משפחה אחת ונמשיך לחיות ביחד גם לאחר הבחירות”, הדגיש ברדה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter