באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ברדה ניצח עם 71%

מגדל העמק: ברדה ניצח עם 71%

תושבי מגדל העמק קבעו כי אלי ברדה יכהן כראש עיריית מגדל העמק חמש שנים נוספות בבחירות מנומנמות.  במרוץ למליאת המועצה מסתמן מרוץ משולש על המנדט האחרון בין ‘הירוקים’, ‘למען אחי’ ו’יש עתיד’ שנמצאת על סף אחוז החסימה.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה ניצח אתמול את הבחירות המקומיות בישוב בפער עצום כשהוא מקבל 71% מהקולות. ברדה שנצחונו לא עמד בספק בשום שלב של המרוץ, לא יתקשה להקים קואליציה שכן שתי שותפותיו העיקריות שמרו על כוחן כך שהקואליציה תשאר פחות או יותר יציבה.

מגדל העמק
אלי ברדה. צילום: לוי אגרונוב

על פי התוצאות הכמעט סופיות תקבל מפלגת ‘ישראל ביתנו’ בראשות סרגיי אוקלנדר 4 מנדטים כמו גם ש”ס בראשותו של נחום אסולין. מפלדת הליכוד בראשותו של ברדה תסתפק בשני מנדטים בדיוק כמו בקדנציה הקודמת כשמפלגת קדימה מכניסה את עמוס גלאם הבלתי נלאה עם מנדט אחד. גם מפלגת למען אחיי עוברת את אחוז החסימה ומקבלת מנדט אחד אך נמצאת במרוץ תלת ראשי  עם סיכוי לקבל מנדט נוסף. המתמודדים האחרים במרוץ הזה הם מפלגת הירוקים בראשות יקי בן חיים שיש לה שני מנדטים בטוחים ומפלגת ‘יש עתיד’ בראשות עפרה פינקלשטיין אשר נמצאת על סף אחוז החסימה.

מאוכזבי הבחירות הם בראש ובראשונה מפלגת הבית היהודי שלא עברה את אחוז החסימה וכמובן ‘יש עתיד’ שלמרות קמפיין יקר והצלחה בבחירות הכלליות, לא הצליחו להתרומם גם בגלל האכזבה הגדולה שיש בציבור מהתנהלות המפלגה בכנסת.

ראש העיר, אלי ברדה: נמנעתי מלהתייחס למועמדים האחרים “ולמרכולתם” והעדפתי להציג את העשייה שלי בחתך נושאים, יצאתי מתוך נקודת הנחה שהתושבים מודעים לנעשה ולטעון שיפור, הציבור העניש את מי שלכלך על העיר ותושביה וזה בא לידי ביטוי בקלפי. תודה לתושבי העיר שהאמינו בדרך שלנו, תמכו מכל הלב והצביעו את אשר על ליבם. אנחנו ניצחנו ביחד ובגדול ואנו נמשיך ביחד לקדם את מגדל העמק בכל התחומים כפי שאנחנו יודעים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter