באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ברדה נבחר לחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית

מגדל העמק: ברדה נבחר לחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה נבחר לשמש כחבר בחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית. ברדה: “אשמח להשפיע ולתרום במסגרת הסוכנות היהודית למען עם ישראל בארץ ובתפוצות”.

ראש העיר של מגדל העמק, אלי ברדה המשמש כיו”ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל ויו”ר האסיפה הכללית של השלטון המקומי ממשיך בעשייה ונבחר לשמש כחבר בחבר הנאמנים היוקרתי של הסוכנות היהודית ויהיה שותף לקביעת מדיניות, ניהול, פיקוח והכוונה על פעולות הסוכנות היהודית.

הסוכנות היהודית
אלי ברדה, חבר בחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית. צילום: יח”צ.

יו”ר חבר הנאמנים המכהן הינו צ’רלס רטנר ואיתו פועלים חברים בחבר הנאמנים של ההסתדרות הציונית העולמית, המגבית המאוחדת לישראל/הקהילות היהודיות בצפון אמריקה וכן קרן הייסוד. ברדה מצטרף לחברה טובה ,שכן, בין החברים נמנים נשיא ומייסד ‘הקרן לידידות’ הרב יחיאל אקשטיין, יו”ר חבר המנהלים של קבוצת ‘שטראוס עלית’ עפרה שטראוס, מזכיר התנועה הקיבוצית איתן ברושי, נשיא ומנכ”ל ‘ישקר’ איתן ורטהיימר ועוד.

בין התאריכים 26-28/10 תתקיים ישיבת חבר הנאמנים באשקלון יחד עם החברים מחו”ל המייצגים את יהדות העולם. ישיבת הפתיחה מתוכננת בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו וכבוד נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין. חברי חבר הנאמנים יסיירו ביישובי הדרום כאות להזדהות עם היישובים שספגו רקטות בחודשים האחרונים. במסגרת המפגשים ייערכו פגישות בקו הגבול בין ישראל לעזה ויתקיימו סיורים ביישובים השונים שספגו אש ופגיעות שונות.

ראש העיר אלי ברדה: “ההצטרפות לחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית תהווה מנוף להגשמת הציונות החדשה שהיא התיישבות בנגב ובגליל. זאת הסיבה העיקרית שלקחתי על עצמי לשמש כיו”ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל, כמו כן אני גאה לעמוד בראש רשות מקומית המעודדת עלייה שזכתה לתשבחות רבות בנושא קליטת העלייה. אשמח להשפיע ולתרום במסגרת הסוכנות היהודית למען עם ישראל בארץ ובתפוצות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter