באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: בן חיים מחפש מנכ”ל

מגדל העמק: בן חיים מחפש מנכ”ל

חבר המועצה, יקי בן חיים מונה לאחרונה ליו”ר החברה וכבר מחפש מנכ”ל שיוביל את החברה על מנת לקדם פרויקטים בעיר. בן חיים: “גיליתי שדרך החברה הכלכלית אני יכול להוציע לפועל הרבה יותר נקודות שהעליתי במצע ולכן ויתרתי על תואר סגן ראש העיר”. 

חברה כלכלית
יקי בן חיים, מחפש מנכ”ל. צילום: יח”צ

השבוע פורסם מכרז לאיתור מנכ”ל לחברה הכלכלית של מגדל העמק וזאת לאחר שהחברה לא היתה פעילה במשך מספר שנים. כזכור קיבל חבר המועצה, יקי בן חיים את תפקיד יו”ר החברה הכלכלית במסגרת ההסכמים הקואליציונים . בן חיים החליט להחיות את החברה ולבצע דרכה מספר פרויקטים לרווחת העיר כגון פרויקט הטיילת, שיפוץ הבריכה העירונית, קירוי השוק העירוני וניהולו, הוספת יום לשוק העירוני, הקרנת סרטים באמפי ועוד.

יתרונותיה של החברה הכלכלית הם שהיא יכולה לעבוד כחברה עסקית לכל דבר ועניין ומתוקף כך היא יכולה לעסוק בתחומים שלעירייה אסור לעסוק בהם מתוקף החוק ובכך לקדם את העיר ואף להעביר רווחים, אם קיימים, אל העירייה שיכולה להשתמש בכספים אלה לרווחת התושבים.

יקי בן חיים: “גיליתי שדרך החברה הכלכלית אני יכול להוציע לפועל הרבה יותר נקודות שהעליתי במצע ולכן ויתרתי על תואר סגן ראש העיר. אני מודה לשוקה כרמלי, המנכ”ל הנוכחי של החברה שעשה עבודתו נאמנה וסיים את תפקידו. אני בז לכל אותם בכירים בעירייה שקוראים לחברה הכלכלית חברת מדף ומנסים לתקוע מקלות בגלגלים של החברה הכלכלית שנועדה לשרת את הציבור. בימים הקרובים אגיש לראש העיר חוברת ובה כל הפרויקטים שבכוונתי לקדם באמצעות החברה הכלכלית. החברה תנוהל בצורה עסקית לכל דבר ולכן אני מחפש מנכ”ל מוכח שבא מהתחום העסקי שיוכל להוביל את החברה הכלכלית ואת הפרויקטים שלה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter