באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: בית ספר ממוחשב

מגדל העמק: בית ספר ממוחשב

בית הספר גיורא יוספטל שבמגדל העמק נבחר לשמש כפיילוט לתכנית ‘בשביל המחר’. במסגרת התכנית כל הלוחות בבית הספר יהיו לוחות חכמים ויחס מחשבים לתלמיד יהיה הגבוה במדינה.

חדשות YCOM: ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלי ברדה גייס פרויקט נוסף עבור אחד מבתי הספר בעיר כשהפעם הנהנים הם תלמידי בית הספר היסודי גיורא יוספטל. על הפיילוט ייחודי  הנקרא “בשביל המחר”  הכריזו השר סילבן שלום וראש העיר אלי ברדה במהלך ביקורם בבית הספר.במסגרת הפיילוט ניתן דגש על סביבות למידה מתוקשבות המותאמות למאה ה-21 כאשר בכל הכיתות לוחות חכמים ויחס מחשב-תלמיד הגבוה בארץ.

בשביל המחר
אלי ברדה עם תלמידי בית הספר. צילום: דוברות מגדל העמק.

בית הספר גיורא יוספטל הינו הוותיק ביותר במגדל העמק עובדה שלא מונעת ממנו להמשיך ולצמוח בכל שנה. בשנים האחרונות רשם בית הספר עלייה של 40% במספר הנרשמים בעיקר הודות לתכניות החדשניות והפרויקטים הרבים אותם מקדמת מנהלת בית הספר רינת שפטניצקי. פרויקט הדגל שזוכה להצלחה גדולה הוא הקמתה של “חטיבה צעירה”, ראשונה מסוגה במערכת החינוך בעיר. תכנית אחרת שהפכה למודל לחיקוי היא תכנית המנהיגות “הטייסת” שפותחה בבית הספר בשיתוף טייסת 117 מרמת דוד, תכנית שזיכתה את בית הספר בפרס חינוך ארצי ואומצה על ידי “קרן רמון” על שם אילן ואסף רמון ז”ל ומתקיימת כיום במקומות רבים בארץ. פרויקט נוסף שפותח על ידי צוות בית הספר בנושא תקשורת ופועל בשלושה מישורים: תקשורת בין-אישית, מדיה ותקשוב. תכניות נוספות שאפשר למצוא בבית הספר הן “קידום חיים משותפים”, “שעה טובה עם ילד” ותכנית “סל”ע”

מנהלת בית הספר רינת שפטניצקי סיפרה: “בית ספר נמצא כל העת בהתחדשות, צמיחה, והתפתחות מתמדת. הסיפוק הגדול ביותר הוא לראות את התלמידים מגיעים בשמחה לבית הספר בו הם מרגישים שייכים, אהובים ומועצמים בזכות הצוות המצוין והתוכניות הנפלאות הקיימות אצלנו”.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה התייחס אף הוא להצלחתו של בית הספר: “חוויית הצלחה בבית הספר ‘גיורא יוספטל’ ממלאת את כולם באנרגיה טובה. שיתופי הפעולה בין המנהלת, המורים וההורים מאפשרים לחלום ולהגשים תכניות ייחודיות. הרשות תמשיך לפעול למען התפתחות בית הספר גם בשנים הבאות”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter