באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: בוחרות נכון

מגדל העמק: בוחרות נכון

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, נפגש השבוע עם קבוצת מנהיגות סטודנטיות במסגרת תכנית ‘בוחרים מחר’ של מרכז ההון האנושי-צעירים בעיר לשיחה במהלכה הוצגו בפניו הפרויקטים החברתיים לשנה הקרובה.

ביום שלישי השבוע יצאו המוני ישראל וביניהם תושבי מגדל העמק לבחור את מנהיגיהם בבחירות לכנסת. קבוצת מנהיגות הנשים של תכנית ‘בוחרים מחר’ הפעילה במסגרת מרכז ההון האנושי-צעירים במגדל העמק לבטח עשו את הבחירה האמיתית שלהן, לקדם את נשות מגדל העמק.

בוחרים מחר
ברדה עם הסטודנטיות. צילום: קרן בנימיני.

התכנית המשותפת לעיריית מגדל העמק, הסוכנות היהודית וציונות 2000, מיועדת לסטודנטים וסטודנטיות בשנות ה-20 לחייהם המעוניינים ליזום ולהוביל לשינוי חברתי ומאפשרת להם להיות חלק מרשת של צעירים וצעירות מובילים. במסגרת פעילות זו התחלקה קבוצת הנשים לשלוש תתי קבוצות שכל אחת בחרה תחום פנאי חשוב בחברה והתמקדה בו.

הקבוצה הראשונה ‘שישי חוויתי’ יוצאת בימים אלה בפיילוט חברתי שיתקיים אחת לחודש ובמסגרתו יתכנסו קבוצות של צעירים בפינות חמד בטבע במגדל העמק ויקיימו סדנאות ODT (סדנאות חשיבה בטבע) ועוד. קבוצה שנייה תתמקד באורח חיים בריא ובבריאות האישה ובין יתר הפעילויות יתקיימו ימי ספורט, הרצאות של אנשי רפואה ותזונה, ספורט ולידה ואורך חיים בריא. הצוות השלישי ‘עד הפירור האחרון’ איתרו את האהבה לבישול ואפייה ומקיימות סדנאות והרצאות בנושא, לדוגמא מפגש שהתקיים השבוע עם תושבת העיר הבלוגרית יפה ימין, המפעילה את הבלוג הידוע בשם “יפצ’וק מבשלת ואופה” במסגרתו קיימו ערב אפייה בסימן פורים כאשר את התוצרים תרמו הבנות לילדים חולים במרכז הרפואי “העמק” בעפולה.

ראש העיר, אלי ברדה נפגש עם בנות התכנית לשיח ארוך במהלכו הציגו הסטודנטיות את עצמן ואת הפרויקטים החברתיים שלהן. בהמשך השיב ברדה לשאלות בנושאי דיור, תעסוקה, חינוך ופנאי. ברדה: “זה היה יום של נחת וגאווה, אחה”צ השתתפתי ביריד “חקר מדע עירוני” עם תלמידים איכותיים וחכמים מכל בתי הספר ובערב נפגשתי עם מנהיגות סטודנטים, בוגרות מערכת החינוך, איכותיות ומרשימות בעלות מחויבות ומוטיבציה להצלחה ועשייה למען הקהילה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter