באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: אלי ברדה נבחר ליקיר תנועות הנוער

מגדל העמק: אלי ברדה נבחר ליקיר תנועות הנוער

בטקס חגיגי שהתקיים השבוע קיבל ראש העיר מגדל העמק אלי ברדה את ‘אות יקיר תנועות הנוער’. ברדה “ אני גאה בבני הנוער של מגדל העמק ומעניק להם את התואר כי הם אלה שעוסקים במלאכה מידי יום”

בטקס חגיגי קיבל השבוע ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, את או יקיר תנועות הנוער לשנת תשע”ג.האות הנחשב לתואר יוקרתי בקרב ראשי הרשויות ותנועות הנוער מוענק בכל שנה לארבעה ראשי רשויות בלבד בקטגוריות: ראש עיר, ראש מועצה וראש מועצה אזורית. ברדה זכה באות בקטגוריית ראש העיר.

תנועות נוער
אלי ברדה מקבל את אות יקיר תנועות הנוער. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

 “כל נער ונערה ראוי שישתלבו בתנועות נוער ובמועדונים השכונתיים. חינוכם התנועתי הינו חלק מרכזי בתהליך החינוכי לו יזכו במגדל העמק”. דברים אלו שאמר אלי ברדה, מהווים נדבך מרכזי באני מאמין החינוכי-ערכי של אגף הנוער העירוני. עיריית מגדל העמק משקיעה בהענקת יסודות לבני הנוער, מתוך אמונה והבנה כי בזכות היסודות יצליחו הנערות והנערים להגיע להישגים בבגרותם”.

רותם יואלי יו”ר מועצת תנועות הנוער ונפתלי דרעי מזכ”ל מועצת תנועות הנוער “במגדל העמק פועלת מועצת נוער עירונית שמקדמת מהלכים רבים ופעילויות בתחום התרבות והפנאי. רכזי תנועות הנוער נפגשים ומתאמים בין בתי הספר לתנועות בעיר. ראש העיר מקפיד להקצות משאבים ראויים, שיאפשרו הוצאת רעיונות איכותיים אל הפועל וביצוע פעילויות מגוונות. במסגרת התקציב מקצה הרשות משאבים לסבסוד ההשתתפות של חניכי התנועות בקורסי הדרכה ובפעילויות נוספות. על אמונתו בנוער העירוני ועל הפעילות לטובת תנועות הנוער בעיר, מוענק לו אות יקיר תנועות הנוער לשנת תשע”ג”.

מתן מלף ושיראל פוליסוק, חניכי מועדון “הקובייה” שבירכו בשם תנועות הנוער והמועדונים השכונתיים ביישוב “מהרגע הראשון שנכנסנו למועדון הבנו שזה יהיה הבית השני שלנו ומהר מאוד הפכנו לחניכים והתחלנו להגיע לפעילויות עם שאר בני גילנו. למדנו מהי לקיחת אחריות, להיות בוגרים, איך מנהלים דיון מסודר ולהיות אקטואליים בנעשה במדינה שלנו ובעולם וגם להביע דעה על זה”.

ראש העיר, אלי ברדה “אני גאה בבני הנוער של מגדל העמק ומעניק להם את התואר כי הם אלה שעוסקים במלאכה מידי יום. מערכת החינוך העירונית היא לא רק ציונים ומספרים אלא הישגים וערכים ורק בשבועות האחרונים התבשרנו על בחירתו של “אורט רוגוזין” כבית ספר ערכי מבין 207 בתי ספר בארץ ומבין 4 בתי ספר ממלכתיים-חילוניים במחוז הצפון. מערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית במגדל העמק תמשיך להקנות ערכים כמו אהבת האדם ואהבת הארץ ולכן חשוב לי שכל ילד בעיר ישתלב באחת מתנועות הנוער הפועלות בעיר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter