באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

לא לדאוגוסט

לא לדאוגוסט

מאות ילדים ובני נוער נהנו ממופע ‘לא לדאוגוסט’ בהובלת משרד התרבות והספורט, ובשיתוף עיריית יקנעם

לא לדאוגוסט

יקנעם  לבשה חג, ובשיתוף פעולה בין משרד התרבות והספורט, מינהלת אירועי ה- 70 ועיריית יקנעם התקיים בפארק נחל קרת פסטיבל ‘לא לדאוגוסט’ בהשתתפות מאות ילדים והורים שנהנו ממיטב האומנים וכוכבי הילדים בהפנינג שכל כולו מוזיקה, תרבות ונוסטלגיה.

פסטיבל ‘לא לדאוגוסט’ התקיים כחלק מאירועי 70 למדינת ישראל ועמד בסימן הצדעה לשירי הילדות הישראליים. המופעים על הבמה המרכזית היו עשירים, מגוונים ומהנים, וכללו ביצועים מרגשים לשירי הילדות האהובים.

לא לדאוגוסט

המופע המרכזי כלל את הופעתה של כוכבת הילדים, רינת גבאי שיחד עם יויו הרובוט ועם רקדניות להקתה שרה, רקדה והרקידה את המוני הילדים במופע שכלל גם קסמים והפתעות. גבאי ששרה  בין היתר מחרוזות משירי עפרה חזה ועוזי חיטמן ז”ל קינחה בשיר הללויה.

מופע מרכזי נוסף היה של כוכב הילדים, טל מוסרי שהרקיד את הילדים, חילק מתנות והצטלם סלפי בתום המופע עם כל מי שרצה. מופע מרכזי נוסף היה של הזמרת סי היימן.

על הבמה הופיעו גם השלישייה: מירית פרג’ון, יעל פנדריך ורועי מלכה ששרו מחרוזות של שירי ילדות ישראליים, וביניהם מחרוזות משירי נעמי שמר, אהוד מנור, מחרוזת קטנטנים ועוד.

בנוסף למופעים על הבמה  המרכזית נהנו המשתתפים ממתחם לוליפופ, ממעגל מתופפים, שימוש בתא הקלטות פרטי וקבלת דיסק מתנה,  עמדת קריוקי בה כל אחד יכול לשיר איזה שיר שיבחר, מתחם צפייה בטלוויזיה בסדרות מהעבר, מתחמי שירה, תיפוף בדרבוקות, מתחמי יצירה לילדים, מתחם לקטנטנים, ועוד ועוד.

שרת התרבות והספורט, ח”כ מירי רגב בירכה ש: גם השנה זוכות עשרות אלפי משפחות ברחבי הארץ ליהנות מאירועילא לדאוגוסט‘, פסטיבל ביוזמת משרד התרבות והספורט זו השנה הרביעית ברציפות, שמטרתו חגיגת סוף הקיץ באירועי תרבות לכלל המשפחה מתחת לבית ובחינם. כשיזמתי אתלא לדאוגוסט“, ראיתי לנגד עיניי אלפי משפחות בכל רחבי הארץ, היורדות לפארק מתחת לבתיהן עם צידניות והנהנות יחד, סבתות, סבים, הורים, אחיות ואחים, מחוויה תרבותית חינמית לכלל המשפחה. אני שמחה מאוד, שחזוני זה מתגשם גם השנה. אירועילא לדאוגוסטהשנה, שנת השבעים למדינה, משלבים אמניות ואמנים וותיקים וצעירים, המטיבים ללוות את סוף הקיץ בשירי הילדות, האהובים על כולנו.  שמחתי להתבשר על הקהל הרחב, שהגיע ונהנה מאירועילא לדאוגוסטביקנעם. העיר יקנעם התברכה בהגדלת התפריט התרבותי שלה בעקבות הרפורמה שהחלתי, המתעדפת את הפריפריה. מאחלת לתושבות ותושבי יקנעם שנה טובה ומוצלחת״.

ראש העיר שסייר במתחם הפארק וראה את המוני הילדים נהנים מהופעתה של רינת גבאי אמר שזוהי תרבות במיטבה, והודה לשרת התרבות והספורט מירי רגב ולמשרדה על קיום הפסטיבל ביקנעם להנאת ילדי היישוב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter