באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

לאחר עמידה בכל התנאים: המשרד לשוויון חברתי יעביר מאות אלפי שקלים למרכז הצעירים בקריית מוצקין

לאחר עמידה בכל התנאים: המשרד לשוויון חברתי יעביר מאות אלפי שקלים למרכז הצעירים בקריית מוצקין

במסגרת קול קורא שהפיץ המשרד לשוויון חברתי לתמיכה במרכזי צעירים ברשויות המקומיות, נחתם אתמול (שני) הסכם מענק בין המשרד לשוויון חברתי לעיריית קריית מוצקין. לאור ההסכם, יועברו בקרוב מאות אלפי שקלים לתוכניות מנהיגות, פעילויות חברתיות לצעירים וציוד למרכזי הצעירים בקריית מוצקין

השרה גמליאל אירחה אתמול במשרד לשוויון חברתי בבני ברק את מנכ”ל עיריית קריית מוצקין יריב גסר, למעמד חתימה על הסכם מענק של המשרד לשוויון חברתי למרכז הצעירים בקריית מוצקין. המענק, בסך מאות אלפי שקלים, ישמש לטובת פעילויות חברתיות וציוד מרכז הצעירים בעיר.

הסיוע מועבר במסגרת קול קורא שהפיץ המשרד לשוויון חברתי לרשויות מקומיות המפעילות מרכזי צעירים, ולפיו כל רשות שתעמוד בתנאי הקול הקורא תזכה למענק לפעילות חברתית לצעירים וציוד למרכזי הצעירים. קריית מוצקין היא הרשות הראשונה שעמדה בתנאי הקול הקורא וחתמה על הסכמי המענק.

גסר, שחתם על הסכם המענק בשם ראש העיר חיים צורי, ציין כי “פעילותה של השרה גמליאל בקרב דור הצעירים, הנשים והגמלאים ראויה לכל שבח. התכנים והיוזמות שמייצר המשרד תחת שרביטה למרות תקציביו הדלים ניכרים ביישובים רבים בארץ ומגיעים לשלל אזרחים”.

השרה גמליאל: “השקעה בצעירים היא השקעה אסטרטגית לטווח ארוך, שהמדינה היא הנשכרת העיקרית ממנה. חובה על כל מדינה חפצת חיים להשקיע ברווחת הדורות הצעירים, שהם עתידה על כל המשתמע מכך. אני שמחה על שיתוף הפעולה עם עיריית קריית מוצקין, ובטוחני כי עוד נצעד יחד דרך ארוכה ומשמעותית”.

בתמונה (אין צורך בקרדיט): גסר וגמליאל בלשכת השרה לשוויון חברתי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter