באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

כינוס קבינט הקורונה

כינוס קבינט הקורונה

ממדי הזינוק בקורונה בישראל:

ראש עיריית יקנעם כינס את קבינט הקורונה היישובי.

יושם דגש על אכיפה לעטיית מסכות.

אלפסי: אני ממליץ להורים לגילאי 12-16 לחסן את ילדיהם

בעקבות ממדי זינוק הקורונה במדינת ישראל, ועקב כך חזרתם של חלק מההנחיות משרד הבריאות, ובצל יציאת תלמידי התיכון והחטיבות לחופש הגדול, ויציאת כל שאר מערכת החינוך היישובית עד סוף השבוע לחופשה, וכן הפעלת מסגרות הקיץ השונות, כינס ראש העיר, סימון אלפסי בראשית השבוע את קבינט הקורונה היישובי.

בישיבת הקבינט הוחלט שבהתאם להחלטות משרד הבריאות יושם דגש על עטיית מסכות במקומות סגורים. הכניסה לעירייה, הן לעובדים והן לקהל תתאפשר אך ורק בעטיית מסכה. כמו כן, תוציא מנכ”לית העירייה, מוניק קונפינו מכתב למנהלי הקניונים בעיר בבקשה לפעול מול החנויות שבתחומן שיקפידו שהקונים יחבשו מסכה. השיטור העירוני יהדק אף הוא את הפיקוח בנושא זה. בנוסף לכך, ובהתאם להמלצות משרד הבריאות מומלץ להורים לנערים בגילאי 12-16 לחסן את ילדיהם. בנוסף לאלו פועל ראש העיר מול קופות החולים בעיר להמשיך ולקיים בדיקות, וכן לחדש את ימי החיסונים. בהנחייתו, ובפעילות מתאמת הבריאות העירונית, מיכל דריהם יחזור פיקוד העורף לקיים בדיקות קורונה בעיר כבר השבוע.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“הקורונה לא מאחורינו, וחייבים להמשיך ולשמור. בדיוק ככה התחילו הגלים הקודמים. מאומת אחד או שניים יכולים לשנות סטטיסטיקה של כל העיר. אנו נפעל  כדי להמשיך ולשמור על יקנעם ירוקה. חייבים להישמע להוראות משרד הבריאות ולהמשיך ולעטות מסכה כדי שנשמור על בריאותינו, וכדי שלא נחזור שוב לסגרים ולהגבלות. נכון שהרוב המוחלט מחוסן, אבל זה כנראה לא מספיק. אני ממליץ להורים לנערים בגילאי 12-16 לחסן את ילדיהם. לפנינו קיץ עם המון אירועים ואם רוצים לפתוח את שנת הלימודים בספטמבר בצורה סדירה ובטוחה, חשוב מאוד שהנוער יתחסן. רק  יחד ננצח את הקורונה”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter