באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

כבשו את טבעון

כבשו את טבעון

כמאה איש הגיעו אתמול (ראשון) לכנס התמיכה בספיר סבח שאורגן על ידי חבר הכנסת לשעבר, מיכאל בן ארי. הפגנת הנגד שנערכה מחוץ לאולם שלהבת היתה שקטה ונרשמה רק תקרית קלה אחת.

כנס התמיכה בספיר סבח נערך אתמול (ראשון) באולם שלהבת בקרית טבעון בהשתתפות חבר הכנסת לשעבר, מיכאל בן ארי. מלבד בן ארי נכחו בכנס עוד מספר דמויות מוכרות כמו איתמר בן גביר וברוך מרזל. הערב עצמו התחיל כמתוכנן בשעה שבע בערב בהשתתפות כמאה אנשים ותוך אבטחה של שוטרי יס”מ שנותרו כמעט ללא עבודה.

אדם ורטה
מיכאל בן ארי, ארגן כנס תמיכה בספיר סבח. צילום: מיכאל בן ארי.

מחוץ לאולם התקיימה הפגנת מחאה שקטה שרשמה רק תקרית אחת בעת שאחת המפגינות ניסתה לפרוץ אל האולם אך נעצרה בקלות על ידי השוטרים שלא אפשרו לה להכנס. כלת השמחה ספיר סבח, נאמה בטקס ונצמדה לעמדתה לפיה המורה אדם ורטה פעל שלא כראוי תוך שהיא זוכה למחיאות כפיים רבות מהנוכחים.

בתוך כך, מסתבר כי הפרשה טרם גוועה שכן מנכ”ל רשת אורט קיבל מכתב ממילואימניקים הדורשים להגיע אל בית הספר ‘אורט גרינברג’ על מנת להרצות על מוסריותו של צה”ל. המילואימניקים אף הציעו לערוך עימות מול אדם ורטה, אותו הם מכנים משתמט וטוענים כי עשה שרות בן חודש אחד בלבד.

המיל ומניקים החתומים על המכתב הינם אב ושני בנים אשר משרתים שלושתם באותו גדוד חי”ר. בין השאר הם כתבו במכתבם: “איננו יכולים לשתוק אל מול דברי הבלע של אדם ורטה. נשמח להציג בפני התלמידים את פניו האמיתיות של צה”ל, לדבר על הטיפול בפצועים הסורים, על המשלחות לכל העולם כל אימת שמתרחש אסון כזה או אחר ובעיקר נציג מחוויותינו וניסיוננו. כחלק מהצגת הדברים נספר על הילדה הלבנונית וסבתה עליהן הגנו משה ורועי בלבנון במהלך הקרבות ונוסיף על הפעולות בהן אנו נדרשים לסכן את חיינו, פעם אחר פעם, כמו שאר חברינו חיילי צה”ל, על מנת להימנע מפגיעה באזרחים שאינם נוטלים חלק בלחימה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter