באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יש מעלית למשרדי המועצה המקומית קרית טבעון

יש מעלית למשרדי המועצה המקומית קרית טבעון

מעלית למועצה בקרית טבעוןראש המועצה דוד אריאלי:  “הבטחנו לציבור נגישות לבניין המועצה ועשינו זאת. התחושה היא נפלאה, כי מעתה כל תושב, גם אם הוא נכה או קשיש, כולם יכולים לקבל שירות במשרדי המועצה”

 

בשעה טובה ומוצלחת, יש מעלית למשרדיי המועצה המקומית, אשר נמצאים בקומה השנייה של הבניין. כזכור, נושא הנגישות בכלל והנגישות למשרדי המועצה בפרט, זכה לטיפול מעמיק ויסודי בשנים האחרונות.

הקמת המעלית לבניין הייתה חשובה והכרחית לנגישות תושבים בעלי צרכים מיוחדים וכן לטובת האוכלוסייה המבוגרת, אימהות עם עגלות  ואחרים המגיעים לקבל שירותים במשרדי הרשות.
ראש המועצה דוד אריאלי:  “הבטחנו לציבור נגישות לבניין המועצה  ועשינו זאת. התחושה היא נפלאה כי  מעתה כל תושב, גם אם הוא נכה או קשיש, כולם יכולים לקבל שירות במשרדי המועצה. הפרויקט הזה הוא אחד הפרויקטים עליהם עמלתי קשה ולאורך מספר שנים. סיום הפרויקט פרושו שיפור איכות חייהם של תושבי קרית טבעון ואותי זה מאד משמח.

אני מבקש להודות לכל השותפים, החל מהנהלת המועצה על ההחלטה האמיצה לקדם את הפרויקט, ליועץ המשפטי עודד רומנו,  למהנדס המועצה מריוס ראפ, צוות העובדים והיועצים ולכל מי שתרם והשקיע לקידום ומימוש התכנית”.

בנוסף, יש לציין כי ברחבי הקריה בוצעו לאחרונה מגוון רחב של שיפורי נגישות בניהם: רמפה למוקד המועצה, שירותי נכים ורמפה בכניסה למנהל הנדסה, מעקה במרכז הנצחה, שיפור מדרגות ומעקה באולם זהר, נגישות לבית כנסת בקרית חרושת, בית כנסת הרפורמי ברבין  ובית הכנסת ברחוב האיריס, נגישות לבניין המועצה הדתית, רמפה לבניין הדואר בקרית עמל, הנגשת 18 מעברי חציה וכאמור, היום יש גם מעלית  לבניין המועצה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter