באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

170 לפטופים חולקו למורים ולתלמידים באורט אלון יקנעם

170 לפטופים חולקו למורים ולתלמידים באורט אלון יקנעם

מורי ‘אורט אלון’ קיבלו השבוע 70 מחשבים ניידים ואילו תלמידי כיתות ז’ בבית הספר קיבלו 100 מחשבים ניידים. אלפסי ” חלוקת הלפטופים, היא פועל יוצא של מהפכה דיגיטלית שאנו משלימים במערכת החינוך היישובית”

מערכת החינוך ביקנעם משתדרגת משנה לשנה והופכת להיות מתוקשבת ודיגיטלית במלואה, וכפועל יוצא מכך חולקו כ- 70 מחשבים ניידים למורות ומורים של משרד החינוך אשר מלמדים בתיכון אורט אלון יקנעם בשכבת ז’ – ט’ את מקצועות המדעים, המתמטיקה, הפיזיקה והכימיה, וכן מקצועות רבי מלל כגון: ספרות, היסטוריה וכיוצ”ב.

בטקס חלוקת המחשבים בירך ראש העיר סימון אלפסי את המורות והמורים ואמר שמערכת חינוך מתוקשבת יוצרת הוראה איכותית ומובילה את התלמידים להישגים משמעותיים, והוסיף שאנו צועדים לעבר עולם אחר לגמרי, וביקנעם המערכת מוכנה וערוכה לכך. לאחר הדברים הוקרן סרטון על התכנית פרי הפקה של מינהל מדע וטכנולוגיה ואשר עוסק ביתרונות התכנית שבאה במטרה לנצל עד תום את יתרונות הטכנולוגיה, ולאחריו חולקו המחשבים.

כתו"ם
אלפבי מעניק לפטופ למורה בבית הספר. צילום: דוברות עיריית יקנעם

בתוך כך , יצאה לדרך גם השנה החמישית של תכנית כתו”ם וחולקו כ- 100 מחשבים למאה התלמידות והתלמידים החדשים של התכנית שילמדו בשלוש כיתות ז’ חדשות, והללו יצטרפו לשלוש כיתות ח’ ושלוש נוספות בשכבת ט’. ראש העיר אמר שהוא שמח להיות בערב שבו מחלקים כמאה מחשבים לתלמידים, והוסיף שאנו צועדים לעידן הדיגיטלי ולא ירחק היום וכל מערכת החינוך ביקנעם תהפוך לדיגיטלית והילקוט המסורתי יהפוך לילקוט דיגיטלי. אלפסי אמר שהרשות בחרה ביחד עם רשת “אורט”  ישראל להמשיך להוביל את הפרויקט מתוך ההבנה בחשיבותו ותרומתו לתלמידים, וזאת למרות שמכון דוידסון הפסיק את תמיכתו בו. מעבר להשקעת ההורים, הדגיש ראש העיר שהעירייה משקיעה כ- 1800 ₪ במשך שנה בכל אחד מתלמידי הפרויקט.

ראש העיר, סימון אלפסי: “חלוקת לפטופים, הן למורים והן לתלמידים היא פועל יוצא של מהפכה דיגיטלית שאנו משלימים במערכת החינוך היישובית מזה מספר שנים וזאת כחלק מהצעדת המערכת כולה לעידן הדיגיטלי. פרויקט  כתו”ם הוא הצלחה אדירה והדבר מתבטא בדרישה הרבה של תלמידים להיות חלק מהפרויקט שעה שהללו נהנים מגישות מדעיות, מידע, מיומנויות למידה וחקר ועוד”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter