באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

1150 משפחות נרשמו עד כה לקאנטרי קלאב יקנעם

1150 משפחות נרשמו עד כה לקאנטרי קלאב יקנעם

הקאנטרי של יקנעם צפוי להפתח בעוד שבוע וחצי וכבר עתה נרכשו למעלה מאלף מנויים משפחתיים. אלפסי “אני שמח לראות שיש דרישה עצומה לשירותי הקאנטרי”

קאנטרי פארק יקנעם ממשיך לשבור שיאים ועד כה פחות מעשרה ימים ממועד הפתיחה הרשמי נרשמו כ- 1150 משפחות כמנויות  כאשר כ- 1070 משפחות הם מיקנעם (96%) והשאר מהמושבים והקיבוצים מהאזור. מפילוח הנרשמים עולה שקבוצת הנרשמים הגדולה ביותר הינה זוג+ שלושה ילדים כאשר קרוב ל- 30% מן הנרשמים עד כה משתייכים לקבוצה זו. לאחריה נמצאת קבוצה של זוג + שני ילדים ואלו מהווים למעלה מ- 27% מסך הנרשמים. עוד יצוין כי בין המשפחות נרשמו גם משפחות עם חמישה ושישה ילדים וכמובן משפחות קטנות יותר, גמלאים ועוד.

קאנטרי יקנעם. צילום: רונן צומר
קאנטרי יקנעם. צילום: רונן צומר

 מפילוח הנתונים עולה עוד שכ- 80% מהנרשמים עד כה נרשמו כבר במהלך חודש ינואר, חודש בו ניתנו הוזלות מיוחדות לנרשמים בכלל ולתושבי יקנעם בפרט כשביניהם קיבל כל תושב יקנעם שנרשם הנחה של 15% שהשיג ראש העיר עבור תושבי עירו. מחיר לזוג שנרשם בחודש זה עלה 3780 ₪. זוג + שני ילדים שילם 5040 ₪, וזוג עם שלושה ילדים שילם 5340 ₪. פעילות זו מתווספת לפעילותו של ראש העיר לדאוג גם לצעירי היישוב ורק לאחרונה הוא הגיע להסכם עם הנהלת הקאונטרי על חבילה מיוחדת עבורם כך שיוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד ולפיהם מנוי חודשי יעלה להם בסופו של דבר בממוצע סכום של 185 ₪ לחודש לשלושה עשר חודשים. מעבר לכך וכמקובל ניתנו בקאנטרי הנחות למוסדות, ארגונים וקבוצות שונות.

בימים אלו נערכות עבודות הסיום בקאנטרי וניתנים אישורי ההפעלה האחרונים. טקס הפתיחה צפוי להתקיים בהפנינג ענק בהשתתפות אישים בכירים ותושבי העיר ביום ראשון-  28.4 ולמחרת יפתח הקאונטרי לפעילות מלאה.

ראש העיר, סימון אלפסי “אני שמח לראות שיש דרישה עצומה לשירותי הקאנטרי ומשפחות יקנעם נרשמות בהמוניהן. העירייה באמצעות החברה הכלכלית בנתה את הקאנטרי לרווחת התושבים ודאגנו שגם המחירים יהיו הוגנים. כל מי שיבדוק את המחירים ייווכח שניתן לקבל מנוי חודשי בפחות ממאתיים ₪ לנפש דבר שלא ניתן להשיג במתקנים דומים, מה עוד שניתן כאן במתקן חדיש, משוכלל, ומפואר ואשר מאובזר במיטב האביזרים. מי שרכש מנוי בחודש הראשון יכול היה ליהנות ממחירים נמוכים אף יותר ואין פלא שמרבית האוכלוסייה עשתה זאת. לשמחתי זכייני הקאונטרי באים לאורך כל הדרך למען תושבי יקנעם ואני מודה להם על כך.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול