באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם: תנו יד לשלום

הפועל יקנעם: תנו יד לשלום

משא ומתן מתקדם לאיחוד בין הפועל יקנעם לבין מכבי דאלית אל כרמל נמצא כרגע בעיצומו, הקבוצה המאוחדת, אם תקום, תקרא ‘יד לשלום’. יו”ר מרכזי ספורט יקנעם, ירון חן: “אנחנו רוצים לתת לילדי יקנעם אופק התקדמות”

ראשי הפועל יקנעם בכדורגל נמצאים במשא ומתן מתקדם לאיחוד עם מכבי דאלית אל כרמל השכנה כשהקבוצה המאוחדת, אם תקום, צפויה להקרא “יד לשלום יקנעם-דאלית אל כרמל”. אחוד זה, גם אם יצא לפועל, יתרחש רק בעונת המשחקים הבאה ולא בזו העומדת להתחיל בימים אלה וזאת מכיוון שאין אפשרות לקבל את כל האישורים לאיחוד עוד לפני פתיחת הליגה.

יו"ר הפועל יקנעם ירון חן
ירון חן, מנסה לאפשר לילדים אופק קידום. צילום: רונן צומר.

ראשי הפועל יקנעם ובמיוחד יו”ר מרכזי הספורט, ירון חן, פועלים על מנת לאפשר לכשרונות הצעירים של יקנעם נתיב התקדמות הולם לקבוצת בוגרים איכותית המשחקת באחת הליגות הבכירות בארץ. את הצעד הראשון עשו ביקנעם עם עליית הקבוצה המקומית מליגה ג’ לליגה ב’ בשנה שעברה אלא שבעיר הבינו כי הם אינם יכולים להחזיק קבוצה באחת משתי הליגות הבכירות בשל התקציב הגבוה הנדרש לכך. האיחוד עם דאלית אל כרמל  אמור לתת מענה לבעיה זו.

הקבוצה המאוחדת אמורה לשחק את מחצית ממשחקיה ביקנעם ואת המחצית השניה בדאלית אל כרמל כשמבחינת דאלית אל כרמל הנכס העיקרי שמביאה יקנעם אל האיחוד הם מחלקות הילדים והנוער המפוארות שלה אשר זכו במספר תוארי אליפות בשנה האחרונה. מאידך מכבי דאלית אל כרמל משחקת בליגה א’ ועמדה בעונה האחרונה על סף עליה לליגה הלאומית.

ירון חן: “כיום יש לנו קבוצות ילדים הנמצאות במקומות הראשונים בליגות האזוריות ואנחנו רוצים לתת לילדים הללו אופק התקדמות. אם הקבוצה תצליח לעלות לליגה הלאומית זה יהיה שדרוג עצום לשחקנים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter