באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם: תלמידי בתי הספר היסודיים יצאו לחופשה

יקנעם: תלמידי בתי הספר היסודיים יצאו לחופשה

בשורה של טקסים ציינו תלמידי שכבות ו’ את סיום לימודיהם לקראת מעברם לחטיבת הביניים בשנה”ל הבאה

טקס סיום בית ספר יסודי

בשורה של טקסים מושקעים ומרגשים, ציינו תלמידות ותלמידי שכבת ו’ מכל בתי החינוך שבעיר את סיום לימודיהם בבתי החינוך היסודיים, ואת מעברם לחטיבת הביניים בשנת הלימודים הבאה.

הטקס בבית החינוך “הדסים” עמד בסימן 70 לישראל, והיה מופע בשילוב שיר, אומר ותנועה. מנהלת ביה”ס, יפעת כוכבא בירכה את בוגריה, בוגרי מחזור מ”ו, וקראה להם לשאול שאלות כל הזמן, לחקור ולהעז גם כשקשה. המפקח החינוכי של בית הספר, יעקב שבות, בירך והודה לראש העיר על שהחינוך הוא בראש מעייניו, ואמר שאין עוד מקום כזה כמו ביקנעם. רגע מרגש במיוחד היה כאשר נציגי ההורים  פרשו טליתות גדולות ובירכו את כל הבוגרים שנכנסו תחתן.

הטקס בבית החינוך ארזים התקיים תחת הסיסמא: “בכבוד ובאהבה במלאות 70 שנה למדינה”. מנהלת ביה”ס, אורית נעוס בירכה את בוגריה, בוגרי מחזור כ”ב, ואמרה להם שהיא מלווה אותם 6 שנים ולבה מלא  שמחה. המנהלת שיבחה את בוגריה על שלדבריה בלטו בנכונותם לסייע, לקחת אחריות, ולתרום לחברה ולקהילה, וציינה שבית החינוך התברך בהם. נעוס אמרה לתלמידים שלאורך השנים הם קיבלו כאן את מיטב הכלים, וקראה להם לחפש מטרות, לטפס על סולמות ולהציץ אל נתיבי אתגר והצלחה.

טקס סיום בית ספר יסודי

הטקס בבית החינוך תדהר נערך תחת הכותרת: “תעלומה בבית הספר”. מנהלת ביה”ס, סופי רחום בירכה את בוגריה ואמרה להם שבזכותם אנו יודעים שהכל ניתן. המנהלת שיבחה את הבוגרים על שלדבריה הגיעו להישגים מעוררי השראה, ועל שבכל עשייתם בלטה אצלם רוח ההתנדבות, וקראה להם להאמין כל הזמן בעצמם וביכולתם.

הטקס בבית החינוך אורנים עמד בסימן “נפתח דלתות”. מנהלת ביה”ס, יפה אוקנין בירכה את בוגריה, מחזור נ”ד, ואמרה להם שבעבורם זהו רגע מכונן. המנהלת אמרה לבוגרים שבבית החינוך הם זכו לטיפוח שעיצב וחיזק אתכם להתמודדות עם כל אתגר שאיתו הם יצטרכו להתמודד בחטיבה, והוסיפה שתקוות כולנו שתשכילו למצות את כל מה שקיבלתם.

בטקס בבית החינוך דליות העלו התלמידים מופע “שבוע בחי תלמיד/ת כיתה ו'”. מנהלת בית החינוך, עפרה הירש בירכה את בוגריה, בוגרי מחזור י”ז, ואמרה שמדובר במחזור של יזמים צעירים שעברו כברת דרך ארוכה וצמחו כיחידים וכיחידה אחת. המנהלת שיבחה את בוגריה על שהיו רגישים כלפי הזולת, ואמרה להם שהיסודות האיתנים שקיבלו ילוו אותם לאורך כל החיים. בנוסף למנהלות בירכו את התלמידים גם ראש העיר, סימון אלפסי, מנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום, המחנכות, תלמידי שכבת ה, יושבי ראש הנהגות ההורים ונציגי ההורים. במהלך הטקסים חולקו לבוגרים תעודות הגמר ושי מתנת העירייה.

טקס סיום בית ספר יסודי

ראש העיר, סימון אלפסי:

“לעונג ולכבוד היה לי להשתתף בטקסי הסיום, ולראות בוגרות ובוגרים שעברו כברת דרך ומהווים דוגמא ומופת. הטקסים היו מאוד מושקעים. בוגרי בתי החינוך בלטו במעורבותם למען הקהילה, ובתרומתם הרבה לבתי הספר שלהם. כראש העיר אני מייחס חשיבות עצומה לקידום החינוך היישובי, והחינוך נמצא אצלי תמיד בראש סדר העדיפויות. חשוב לי שכל תלמידה ותלמיד יקבלו את הטוב ביותר. אני מודה לתלמידים על טקסים נפלאים ומאחל להם הצלחה בחטיבה החדשה בשער הגיא. תודה למנהלת אגף החינוך, למנהלות בתי הספר ולכל הצוותים המקצועיים והמנהליים, ולהורים על השקעה רבה  ועל שותפות לדרך וקידום החינוך היישובי למען ילדינו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter