באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

יקנעם תחגוג עצמאות עם רמי קלינשטיין ושלומי קוריאט

יקנעם תחגוג עצמאות עם רמי קלינשטיין ושלומי קוריאט

יקנעם חוגגת עצמאות בגדול, והשנה יתקיימו חגיגות 68 למדינת ישראל, ו-66 לעיר בשורה של אירועים במספר מוקדים.

שלומי קוריאט – מתוך עמוד הפייסבוק

אירועי ערב יום העצמאות יחלו בטקס מעבר יישובי בין יום הזיכרון ליום העצמאות שיתקיים באמפיתיאטרון. הטקס יכלול הופעה של מקהלת ילדי יקנעם, מופע דגלנות עירוני ותפילה חגיגית. במהלך הטקס ידליקו שלושה מתושבי העיר שלוש משואות כאות הוקרה על תרומתם לחברה.

האירועים המרכזיים יתקיימו על הבמה המרכזית באמפיתיאטרון. המופע המרכזי יכלול הופעה של הזמר רמי קליינשטיין. את הערב כולו ינחה הסטנדאפיסט שלומי קוריאט. על הבמה המרכזית תופיע הזמרת צליל דנין, ויופיעו גם להקות ניצני יקנעם, צעירי יקנעם, חלום ראווה, להקות המחול של דקלה, להקת המחול היפ הופ, סטודיו פויינט, ועוד. הערב כולו יפתח בברכת ראש העיר לתושבים, ובמופע זיקוקי די – נור מרהיב.

אירועי מדרחוב עצמאות ברחוב הגיבורים יהיו גם הם עשירים כבכל שנה, ועל הבמה תופיע הזמרת בת אל טוהר מהתכנית “אייל גולן קורא לך”. על הבמה יתקיימו במהלך הערב גם מופעי פולקלור של עדות שונות. את הערב ינחה שדרן הרדיו יוסי שרון. לאורך הרחוב יוכלו החוגגים ליהנות בין היתר מבמה פעילה לכל המשפחה, מתקנים אתגריים, אוהל שאנטי, מתנפחים, דוכני הפעלה ויצירה, דמויות שטח, תיאטרון רחוב, ועוד אטרקציות רבות.

למחרת יתקיים בוקר עצמאות בפארק נחל קרת ובמקום תהיה במה פעילה, פינת חי ופינת מנגל. הכניסה לפארק היא חופשית לתושבי העיר.

אירועי יום העצמאות החלו כבר השבוע כאשר ראש העיר ומנהלת אגף החינוך ביקרו בכל גני הילדים ביישוב וכמיטב המסורתי העניק ראש העיר סימון אלפסי באופן אישי שקית מתנה לכל ילדה וילד והזמין אותם למופע עצמאות מיוחד להם שהתקיים היום (יום שישי) עם כוכב הילדים יובל המבולבל.

ראש העיר, מר סימון אלפסי: “שמחים לחגוג למדינה וליישוב עם שורה של אומנים מרכזיים והופעות מקומיות רבות. לצד אומנים מרכזיים אנו מקפידים לתת במה רחבה לכישרונות שלנו שהם מצוינים ומביאים גאווה רבה ליישוב במשך כל השנה. השבוע ביקרתי בכל גני הילדים ונהניתי מכל רגע עם ילדי היישוב. יש לנו מדינה נהדרת ועיר נפלאה, ואני מזמין את כל התושבים לבוא ולהשתתף בחגיגות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter